قیمت نماشویی

قیمت نماشویی

نماشویی ساختمان با طناب | نماشویی در تهران

نماشویی در تهران با بهترین قیمت

تهرانی که ما در حال حاضر میشناسیم با تهران گذشته بی نهایت تفاوت دارد.نه فقط از نظر بزرگ شدن وافزایش جمعیت،بلکه از لحاظ ساختن بناهای مختلف،ساختمان های مسکونی،تجاری و اداری در نماهای مختلف شیشه ای،سنگی،آجری که از زمین به آسمان قد کشیده .با این حجم از ترافیک و دود و آلودگی مخصوصا توی این شهر با حجم عظیم ماشین و جمعیت این نماها معمولا به‌سرعت چرک و کثیف می ‌شوند و ظاهر لوکس و لاکچری خود را از دست میدهند.

برای همین افراد داخل این شهر همان طور که سالانه دست کم واحد خود را تمیز میکنند،بهتر است سر و سامانی هم به نمای بیرون ساختمان خود بدهند.واقعیت هم این است که گران‌ترین سنگ‌ ها و آجرها و ظریف ‌ترین و هیجان ‌انگیزترین طراحی‌ های نمای شیشه‌ای آن هم در تهران بدون نماشویی ساختمان تهران، فرقی با یک سیمان‌کار ساده و بی‌سلیقه نخواهد داشت.پس باید شهروندان به خدمات شست و شوی خدمات ساختمان دسترسی داشته باشند.

خدمات نماشویی در تهران با استفاده از دستگاه های مخصوص و نیز با طناب و بدون داربست انجام میشود.البته با توجه به شرایط امکان نماشویی ساختمان بدون طناب هم وجود دارد.همچنین امکان شست و شوی نمای ساختمان با واترجت در تهران وجود دارد که گروه تخصصی ایتوک برای شما انجام میدهد

اجرای نماشویی ساختمان در تهران

اگر نمای ساختمانتان به هر دلیلی آلوده شده باشد.و یا کف های پارکتی،موزاییک و سرامیک کثیف شده است.کف سابی و نماشویی در تهران مجموعه ایتوک با بهترین قیمت و خدمات در خدمت شماست.برای دریافت قیمت و انواع خدمات گروه ایتوک با ما تماس بگیرید.

نما دقیقا شامل چه قسمت هایی از ساختمان میشود؟

نما معمولاً ترکیبی از سنگ، بنایی، بتن، شیشه و فلز و غیره هستند و به بقیه سازه ها جلوه می دهند. با این حال، چه سنگ صیقلی باشد و چه فلز براق، این ویژگی‌های زیبایی‌شناختی اگر به‌طور منظم تمیز نشوند، به سرعت بیش از لذت، چشم‌ها را آزار خواهد داد .عوامل زیادی وجود دارد که می تواند نمای شما را کثیف و آسیب برساند.

1.مواد معدنی

چه از خود سنگ، چه از سنگ تراشی مجاور یا پنجره های بالای سر، مواد معدنی و نمک هایی که از زیرلایه خارج می شوند را می توان به سرعت به نما منتقل کرد، جایی که باعث ایجاد لکه و حتی خوردگی فلز می شود.

2.آلودگی هوا

اگر ساختمان شما در کنار یک تقاطع شلوغ باشد، تعداد کمی از قسمت ها به اندازه نما آلودگی خواهند داشت. عبور اتومبیل ها و کامیون ها در نهایت نمای شما را با آلاینده ها می پوشاند

3.حشرات

نماها می توانند زوایای منحصر به فرد و جذابی را برای حشرات، پرندگان یا جوندگان ایجاد کنند تا بتوانند لانه کنند. لانه‌ها نه تنها حواس‌پرتی ایجاد می‌کنند، بلکه می‌توانند باعث آسیب شوند و فضولات قطعاً یک یا دو علامت ناخوشایند ایجاد می‌کند.

از دلایل دیگر میتوان به اینها اشاره کرد.

 • انقباظ و انبساط سنگ
 • زلزله و نیروی باد
 • آتش سوزی
 • باران اسیدی
 • فاصله موجود بین درزها
 • کثیف شدن سنگ بنا با گذشت زمان
 • ریخته شدن مصالح ساختمان
 • چسباندن پوستر

بهترین زمان نماشویی در تهران

خب بهترین زمان نماشوویی آن هم در تهران بستگی به خودتان دارد چون تهران شهری پر از آلاینده و شلوغ است میدانیم که نماها به سرعت چرک و کثیف میشوند،اگر به تمیزی ساختمان خود اهمیت میدهید بهتر است به صورت دوره ای اقدام به شست و شوی نمای ساختمان خود بکنید.ولی اگر بخواهیم بهترین زمان برای نماشویی در تهران را بگوییم،میتواند در تابستاتن باشد که باران و برف نمیبارد.

چون اگر در فصول سرد اینکار انجام شود ممکن است در اثر باریدن برف یا باران مجدد نمای ساختمان یا مجموعه شمارا آلوده کند.یکی دیگر از زمان هایی که باید اقدام به شست و شوی نمای خود کنید زمانی است که نمای ساختمان شما به شدت کثیف شده باشد و از جزم وآلودگی بسیاری برخوردار باشد.

مزایای نماشویی در تهران یا شست و شوی نمای ساختمان

اگر بخوایم از مزایای مهم نماشویی ساختمان صحبت کنیم،ترمیم سنگ نمای ساختمان است که ترک خورده و یا در طول سالها از بین رفته است.و خب درکنار این موضوع باید اشاره کنم که اگر شست و شوی نمای خود را به تعویق بیاندازیدمشکل بزرگی رخ میدهد و آن هم این است که باعث ریزش سنگ ها و از بین رفتن کیفیت نما میشود.زیرا آلودگی هوا،جرم و وجود آلاینده ها باعث میشود تا سنگ ها شکننده شده و با مرور زمان هزینه ترمیم آن افزایش یابد.

بیشتر بخوانید:محکم سازی نما

انواع نماشویی ساختمان

به طور کلی نماشویی با دستگاه سندبلاست(واتر سندبلاست)،واترجت و…انجام میشود و افراد با توجه به وضعیت ساختمان از روش های زیر برای نماشویی استفاده میکنند:

در روش هایی که ذکر شده استفاده از داربست امنیت بالاتری نسبت روش های دیگر دارد.زیرا علاوه بر تکیه گاهی که داربست ایجاد میکند،یک کمربند محافظ به کار گرفته میشود.تا تعادل به وسیله کمربند حفظ شود.

نماشویی در تهران

1.نماشویی با داربست

نماشویی در تهران با داربست روش قدیمی شده و دیگه کمتر شخصی از این روش استفاده میکند،همچنین هزینه نماشویی ساختمان با داربست بیشتر از هزینه نماشویی با طناب است.چون کارفرما باید هزینه اجرای داربست را نیز متقبل شود.اما با این حال در مناطقی و تحت شرایطی شاید امکان استفاده از طناب برای فرود از نمای ساختمان وجود نداشته باشد که در این حالت با توجه به موقعیت سازه و محل قرارگیری آن از بالابر و یا داربست برای نماشویی ساختمان استفاده خواهد شد. 

نماشویی در تهران

2.نماشویی ساختمان با بالابر

در برخی مواقع که جهت نماشویی و شست و شوی نما که امکان دسترسی به نقاطی از نما با طناب و داربست نیست،میتوان برای نماشویی ساختمان و شست و شوی نما با بالابر های صنعتی برای دسترسی به نقاط غیرقابل دسترس استفاده کرد که قدری پر هزینه است.

نماشویی در تهران
معمولا برای شست و شوی نمای ساختمان از دستگاه های سه فاز با فشار 250 بار استفاده میشود.

3.نماشویی در تهران با واترجت

یکی از بهترین روش های شست و شوی نما و پرکاربردترین آنها نماشویی ساختمان با استفاده از واترجت(دستگاه فشار آب بالا)البته با فشار مناسب میباشد که میتواند تا حد خیلی زیادی کثیفی ها و آلودگی هارا از بین ببرد.همینطور واترجت یکی از ابزار اصلی در تمیز کردن ساختمان میباشد.استفاده از این ابزار برای افزایش بار خروجی آب که در دستگاه تک فاز 120 الی 170 بار و در دستگاه سه فاز از 220 الی 300 بار می باشد مورد استفاده قرار می گیرد .

نماشویی در تهران

4.نماشویی ساختمان با دستگاه سندبلاست

صد در صد کلمه سندبلاست را در حوزه صنعت شنیده اید.اما مدت هاست که از این روش برای پاکسازی سطوح و نماشویی ساختمان استفاده میشود.بعضی موقع ها که جرمهای سطح ها بسیار قدیمی و زیاد میشوند و نمیتوان با دستگاه واترجت آن را رفع کرد،برای شست و شوی نمای ساختمان میتوان از روش های خشن تر و با لایه برداری سطحی تمامی آلودگی ها، چربی ها، رنگ و زنگ آبه را در فرآیند نماشویی ساختمان و شستشوی نما از بین بردتا به طور کامل آن جرم ها برداشته و از بین برود.

یکی از این روش ها استفاده از سندبلاست برای نماشویی ساختمان است.در این روش از شستشوی نما و نماشویی ساختمان از مواد مصرفی با نام صنعتی سیلیس و نام بازاری ماسه بادی (SiO2) با اندازه دانه یا مش مناسب استفاده می شود که به همراه آب و دستگاه واترجت ۲۵۰ بار با فشار به سمت سطح مورد نظر پرتاب می شود و تمامی آلودگی های موجود بر روی سطح نما را از بین می برد. 

نماشویی در تهران

5.شست و شوی نما با تی،ابر و مواد شوینده

این مدل از نماشویی بیشتر برای سطوح صاف و صیقلی مانند نماهای کامپوزیتی و شیشه ای و در بعضی موارد برای سطوح سنگی هم استفاده میشود.این رو  شستشوی نما، ابتدا مواد شوینده توسط ابر اسفنجی مخصوص بر روی سطح نمای ساختمان ریخته و بعد از گذشت مدتی با استفاده از تی مخصوص شیشه، موادشوینده به همراه آلودگی ها، از روی سطح بطور کامل برداشته می شوند. در نهایت برای تکمیل فرآیند نماشویی ساختمان و شستشوی نما از دستمال های نانوفایبر بهره گرفته می شود. 

خدمات پروژه نماشویی در تهران

مدت زمان تحویل پروژه نماشویی ساختمان به این عوامل بستگی دارد:

 • متراژ پروژه
 • نوع و جنس سنگ های به کار گرفته شده در نما
 • موادی که باید در نما استفاده شود
 • استفاده از داربست یا طناب تحت نظر کارفرما
 • به کارگیری از سندبلاست یا واترجت

برای اینکه به یک مکانیزم زمانی مشخص برسیم لازم است که متخصصان ما یک بازدید میدانی یا مجازی از تصاویر ارسالی شما داشته باشند.درواقع این یک روال کار است که تیم تخصصی ایتوک کمپانی برای شما انجام میدهد.

بیشتربخوانید:پوشش درز انقطاع ساختمان

شستشوی نما یا به اصطلاح نماشویی به مجموعه اقدامات برای از بین بردن جرم و لایه برداری از روی نما گقنه میشود.

برای از بین بردن اثرات ناشی از باران های اسیدی و طوفان گرد و غبار و به علت افزایش طول عمر نما، شستشوی نمای ساختمان

پیشنهاد می شود. حتی گاهی بعد از اتمام ساختمان و ساخت نما چهره ساختمان به علت وجود لکه های ناشی از سیمان و ملات زیبا به نظر نمیرسد،

که خدمات نماشویی در این مرحله باید صورت بگیرد. شستشوی نما یک کار کاملا تخصصی میباشد. به متخصص در امور مربوط به شستن نما نماشور گفته میشود. تکنسین باید به نحوه شستشوی نما و مواد شستشوی مورد نیاز برای نماهای متفاوت آگاه باشد.

نماشویی
نماشویی

شستشوی نمای سنگی ساختمان

نماشویی بنای سنگی که معمول ترین نماشویی محسوب میشود، به دو دسته تقسیم میشود. نماشویی سنگ گرانیت یا سنگ براق و صیقلی

و نماشویی سنگ غیر صیقلی یا تراولین. شستشوی این قبیل سنگ ها توسط دستگاه واترجت (کارواش ۲۰۰ بار)انجام میگیرد. در صورت

وجود لکه های روغنی و جرم زیاد در نمای ساختمان سنگی تراولین ، به وسیله دستگاه واترجت آلودگی ها از بین نخواهد رفت

و باید از روش واتر سند بلاست استفاده نمود.

واتر سندبلاست روش سایشی است که در آن آب با شن در دستگاهی فشرده شده اند و توسط دستگاه به نمای خارجی با فشار پاشیده می‌شوند.

نماشویی نمای سنگی در واقع با سه روش قابل انجام است. شستن نمای سنگی با آب ، شستن نمای سنگی با مواد شیمیایی و شسنشوی نما

سنگی با مواد سایشی. بهترین راه شستشو نمای سنگی ساختمان با استفاده از واتر جت و مواد شیمیایی بسیار ملایم است تا کمترین آسیبی

به نمای سنگی وارد نشود.

شرکت ایتوک کمپانی با کادری متخصص و مجرب اینجاست تا بهترین خدمات را برای مشتریان عزیز فراهم کند.

اینستاگرام ما رو در فضای مجازی دنبال کنید .

 

facade cleaning

قیمت نماشویی در تهران

Home نماشویی را به متخصصش بسپار نماشویی این روزها دیگر یک کار لوکس و اضافه نیست. با خدمات نماشویی شامل نماشویی ساختمان با طناب (راپل) و واترجت نه تنها ظاهر

ادامه مطلب »
نگاهی به پیچ و رولپلاک

نگاهی به پیچ و رولپلاک

پیج و رولپلاک نمای سنگی ساختمان امروزه محکم کاری نما و پیچ و رولپلاک کردن یک ساختمان در تمام دنیا امری ضرروی و غیر قابل دوری کردن است که ممکن

ادامه مطلب »
رنگ آمیزی

دوام رنگ ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک ، رنگ روغن و رنگ پلاستیک و پتینه کار نقاشی ساختمان به طور کلی شامل نقاشی با رنگ آمیزی با روغن ، نقاشی با رنگ

ادامه مطلب »
به ما امتیاز دهید post