قیمت نماشویی در تهران

facade cleaning

24 می, 2023

نماشویی را به متخصصش بسپار

نماشویی این روزها دیگر یک کار لوکس و اضافه نیست. با خدمات نماشویی شامل نماشویی ساختمان با طناب (راپل) و واترجت نه تنها ظاهر ساختمان درخشان و پاکیزه می‌شود، بلکه روی افرادی که به ساختمان رفت‌وآمد دارند و حتی رهگذران تاثیر بسزایی می‌گذارد. اگر از آخرین بار که نماشویی ساختمان یا نماشویی شیشه را انجام داده‌اید چندسالی می‌گذرد، وقت آن است که دوباره دست به کار شوید.

تمیز کردن و شستشوی نمای ساختمان چندسال پس از ساخت آن ضروری می‌شود. اگر خدمات نماشویی ساختمان را به شرکت‌های فعال در این حوزه بسپارید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. اما کار شستشوی نما را به کدام یک از این شرکت‌ها بسپاریم؟ کدام شرکت نماشویی ساختمان معتبر است؟ قیمت نماشویی در تهران و سایر شهرها چقدر است؟

می‌دانیم که اینها سوالات شما نیز است. در ادامه ضمن بررسی قیمت نماشویی در تهران، موضوعات پیرامون خدمات نماشویی شیشه و ساختمان، و نحوه دریافت قیمت و ثبت سفارش نماشویی در «خدمت از ما» را توضیح می‌دهیم.

قیمت نماشویی در تهران و سایر شهرها چقدر است؟

سریع‌ترین راهی که با آن می‌توانید قیمت نماشویی در تهران یا شهری که ساکن آن هستید را پیدا کنید، ثبت درخواست‌تان برای نماشویی ساختمان در اپلیکیشن و یا وب‌سایت «خدمت از ما» است. پس از ثبت درخواست‌تان، به فاصله چند دقیقه چندین متخصص نماشویی با طناب یا کلایمر و داربست به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند.

به همین راحتی می‌توانید قیمت نماشویی در تهران و شهرهای دیگر را از متخصصان، بدون پرداخت هزینه و بدون نهایی کردن سفارش‌تان، دریافت کنید. برای کفسابی، نظافت منزل و نظافت شرکت نیز می‌توانید به رایگان قیمت بگیرید، و نیروی نظافتچی مدنظرتان را انتخاب کنید.

عوامل موثر بر قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی در تهران با قیمت نماشویی در شهرستان متفاوت است. برای درک بهتر، در ادامه فاکتورهای موثر بر قیمت نماشویی ساختمان و خدمات نماشویی شیشه را آورده‌ایم:

روش نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی در تهران با قیمت نماشویی در شهرستان متفاوت است. برای درک بهتر، در ادامه فاکتورهای موثر بر قیمت نماشویی ساختمان و خدمات نماشویی شیشه را آورده‌ایم:

شستشوی نما را به دو روش کلی می‌توان انجام داد، نماشویی با طناب یا با کلایمر و داربست. به دلیل چالش‌ها و خطراتی که در روش نماشویی با طناب وجود دارد، قیمت نماشویی ساختمان به این روش اصولا در مقایسه با روش دیگر بیشتر است.

لوازم و مواد نماشویی

در نماشویی شیشه یا خود ساختمان، نوع موارد مورد استفاده نیز می‌تواند بر قیمت نماشویی ساختمان تاثیر بگذارد، البته در صورتی که شرکت مدنظر سرویس‌ها گوناگون با کیفیت مختلف را ارائه دهد. به طور غیر مستقیم، میزان کثیفی ساختمان نیز هزینه نماشویی شیشه و ساختمان را افزایش می‌دهد.

 

در نماشویی با طناب یا همان راپل، هزینه وسایل استفاده شده شامل پیچ و رولپلاک نیز به فاکتور نهایی افزوده می‌شود.

 

نوع نما، ابعاد و طبقات ساختمان

لازم به ذکر نیست که هر چه تعداد طبقات ساختمان شما و ابعاد آن بیشتر باشد، قیمت نماشویی در تهران و سایر شهرها نیز بیشتر خواهد شد. این مسئاه هم حجم کار متخصص نماشویی ساختمان را بالا می‌برد، و هم میزان استفاده از مواد نماشویی را. البته جنس نما نیز بر قیمت نماشویی ساختمان بی‌تاثیر نیست.

 

خدمات نماشویی شامل چه مواردی می‌شود؟

از جمله محبوب‌ترین خدمات نماشویی در تهران و سایر شهرها که هم‌اکنون می‌توانید درخواست‌تان را برای آنها ثبت کنید، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 
نماشویی

نماشویی با طناب یا همان راپل

نماشویی سندبلاست و ماشویی شیشه

نماشویی سنگ ساختمان سنتی به صورت و یا نماشویی واترجت

شستشوی نمای تالارهای پذیرایی هتل‌ها، رستوران‌ها، مجتمع‌های تجاری و …

مزایای نماشویی ساختمان چیست؟

ثبت سفارش و تخمین قیمت نماشویی در تهران و شهرهای دیگر به صورت رایگان

رفع دوده، لکه و جرم و زنگ آب از سطح نما با کمک نماشویی با طناب (راپل) یا کلایمر

کسب رضایت از خدمات نماشویی ساختمان و شیشه با کمک از زبده‌ترین شرکت‌های فعال در بازار

افزایش زیبایی و درخشندگی سطح نمای ساختمان با استفاده از خدمات نماشویی در تهران و شهر شما

 
کدام نماشویی برای نمای ساختمان مناسب‌تر است؟

نماشویی با طناب یا راپل (بدون داربست)

در ساختمان‌های مرتفع برای سهولت کار، نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل می‌تواند گزینه مناسبی باشد. هم چنین برای نماشویی ساختمان‌هایی که امکان زدن داربست وجود ندارد، شستشوی نمای ساختمان با طناب هم انجام می‌شود. به شخصی که نماشویی با راپل را انجام می‌دهد، راپل کار می‌گویند.

این روش چالش‌ها و مهم‌تر از آن ریسک‌های خود را دارد. به همین دلیل، شخص راپل کار هنگام نماشویی شیشه حتما باید از طناب ایمنی، کمربند محافظ و کمربند ابزار استفاده کند. هرگونه سهل‌انگاری در حین نماشویی به این روش خسارات جانی در پی دارد. البته شرکت‌ها حرفه‌ای تمام این موارد را هنگام ارائه خدمات رعایت می‌کنند.

نماشویی با داربست

نماشویی سنتی یا همان نماشویی با داربست به روشی گفته می‌شود که برای نماشویی ساختمان از ابزار آلات پیشرفته استفاده نمی‌شود. اما کیفیت و دقت نماشویی در تهران و هر شهر دیگری با داربست بیشتر است.

بعد از اینکه مشخص شد نماشویی با داربست برای شما مناسب‌تر است با بدون داربست، شرکت دستگاه و مواد نماشویی متناسب با نوع و جنس نما را مشخص کرده، و کار را شروع می‌کند.

دلیل اصلی از بین رفتن نمای ساختمان : بیشتر بخوانید

 

 

فهرست مطالب

شرکت ایتوک کمپانی با کادری متخصص و مجرب اینجاست تا بهترین خدمات را برای مشتریان عزیز فراهم کند.

به ما امتیاز دهید post
Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید