دلیل اصلی ازبین رفتن نما چیه ؟

نما

نما چهره ساختمان شماست،این یکی از تنها جنبه های ساختار شما است که برای عملکرد طراحی نشده است – صرفاً برای افزایش ظاهر و جذابیت ساختمان شما وجود دارد. با این حال، هنگامی که به تنهایی رها شود، نما می تواند به سرعت خراب و فرسوده شود
نماها معمولاً ترکیبی از سنگ، بنایی، بتن، شیشه و فلز و…. هستند و به بقیه سازه ها جلوه می دهند. با این حال، چه سنگ صیقلی باشد و چه فلز براق، این ویژگی‌های زیبایی‌شناختی اگر به‌طور منظم تمیز نشوند، به سرعت بیش از لذت، چشم‌ها را آزار خواهد داد
عوامل زیادی وجود دارد که می تواند نمای شما را کثیف و آسیب برساند:

مواد معدنی :چه از خود سنگ، چه از سنگ تراشی مجاور یا پنجره های بالای سر، مواد معدنی و نمک هایی که از زیرلایه خارج می شوند را می توان به سرعت به نما منتقل کرد، جایی که باعث ایجاد لکه و حتی خوردگی فلز می شود.
۲_آلودگی : اگر ساختمان شما در کنار یک تقاطع شلوغ باشد، تعداد کمی از قسمت ها به اندازه نما آلودگی خواهند داشت. عبور اتومبیل ها و کامیون ها در نهایت نمای شما را با آلاینده ها می پوشاند.
۳_: نماها می توانند زوایای منحصر به فرد و جذابی را برای حشرات، پرندگان یا جوندگان ایجاد کنند تا بتوانند خانه خود را بنا کنند. لانه‌ها نه تنها حواس‌پرتی را پرت می‌کنند، بلکه می‌توانند باعث آسیب شوند و فضولات قطعاً یک یا دو علامت ناخوشایند ایجاد می‌کند.

۴_آب – یک نشت یا چکه می تواند به سرعت به نقطه زنگ زده یا یک رسوب معدنی تبدیل شود. این می تواند سردردهای متعددی ایجاد کند، به غیر از رگه های قرمز.
برای نظافت نما از امروز برنامه ریزی کنید. برای نظافت نما از امروز برنامه ریزی کنید.
بسیاری از عواملی که می توانند به یک نما آسیب بزنند، فقط آسیب زیبایی شناختی جزئی ایجاد می کنند. با این حال، این مسائل کوچک به سرعت به مشکلات پیچیده تر تبدیل می شوند. لکه‌های کوچک، رگه‌ها و نشتی‌ها را نادیده نگیرید، این لکه‌ها می‌توانند به آسیب‌های جدی تبدیل شوند و هزینه‌های قابل توجهی برای تعمیر هزینه بردارند. و در حالی که ساختار شما در حال تعمیر است، جذابیت یک نمای خوب را از دست خواهید داد – یک نگاتیو مضاعف.

نمای خود را تمیز و جلا دهید
به جای اینکه منتظر باشید تا مشکلات کوچک به فاجعه تبدیل شوند، حرکت هوشمندانه این است که فعال باشید و نمای خود را از ابتدا تمیز کنید.

پس از تمیز شدن نما، حتما آن را آب بندی کنید.

نما

به طور معمول، نماهای فلزی برای از بین بردن لکه ها و زنگ زدگی به افراد حرفه ای نیاز دارند تا از ابزارهای ساینده و پاک کننده های شیمیایی استفاده کنند. آنها می توانند برای بازسازی نمای فلزی کار کنند تا دوباره مانند نو بدرخشند.

شرکت ایتوک کمپانی با کادری مجرب و متخصص اینجاست تا بهترین خدمات را برای مشتریان خود فراهم کند .

به ما امتیاز دهید post