درباره ما

درباره ما

شرکت ما با نام تجاری ارتفاع کاران ایتوک،با تجربه 11 ساله و با به کار گیری گروه متخصص و اموزش دیده در زمینه مشکلات نمای ساختمان و سازه های صنعتی  همواره کوشیده است تا تمام نیازهای  های شمامشتریان را با تکنیک راپل یا دسترسی با طناب به بهترین نحوه ممکن برطرف کند .ما مفتخریم که میتوانیم باهزینه و زمان کمتر وصد البته کیفیت کار بالا به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی کنیم.

ما چه خدماتی ارائه میدهیم؟

ما کلیه خدمات که شامل تعمیرات و نظافت نمای ساختمانتان میشود را با کمال میل و منصفانه ترین هزینه انجام میدهیم.بهتر است بدانید که گروه ایتوک یکی از قدیمی ترین گروه هایی است که در زمینه کفسابی ،مقاوم سازی ساختمان (پیچ و رولپلاک) ، نماشویی ،همچنین در بحث کار در ارتفاع برای کارهای مختلف راپل کاری در ایران می باشد که با استفاده از افراد ماهر و متخصص در این امر بیش از هزاران پروژه در سطح شهر تهران و شهرستان های ایران انجام داده است.

 

شرکت ما همانطور که ذکر شده است بیش از یک دهه است که در زمینه کار در ارتفاع در حال ارائه خدمت به مشتریان خود در سراسر کشور می باشد.ما از زمان شروع فعالیت تا به حال با استفاده از ارائه خدماتی با کیفیت و تضمینی توانسته ایم رضایت درصد قابل توجهی از مشتریان خود را به دست آوریم. و در ارائه خدماتی با کیفیت تعهد به کار داریم و صادقانه عمل میکنیم…

ویژگی های مجموعه ایتوک

مشتری مداری

صداقت در کار

تعهد کاری

مشاوره تخصصی

بهترین کیفیت و متریال

کادر مجرب