حتما نمای ساختمانت رو ترمیم کن

ترمیم

 

اگر قصد دارید که برای اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان اقدام کنید اول باید به سوال زیر پاسخ دهید که دلیل ضعف امروزی نمای ساختمان چیست که نیاز به ترمیم و تعمیر دارد؟

ممکن است ضعف و مشکل بوجود آمده در نمای ساختمان ریشه در مسائل فنی داشته باشد، مثل نشست ساختمان که موجب درز و ترک در نمای ساختمان می شود، در این صورت باید به مشاوران فنی رجوع کنید .
بازید و مشاوره رایگان میباشد

جاجرای پروژه ی نقاشی نما، بایستی محدوده پیرامونی ساختمان جهت عدم تردد افراد و وسایل نقلیه علامت گذاری شود .
رنگ آمیزی نمای شیروانی

مدتی است که استفاده از ورق های گالوانیزه به عنوان سقف شیروانی جای خود را به سفال داده است با این حال هنوز از این نوع نما در مناطق پر بارش استفاده می شود، برای رنگ آمیزی نمای شیروانی قبل از اجرای رنگ بر روی سطح، بایستی از واش پرایمر استفاده کرد .

این ماده که شامل زینک کرومات یا فسفریک اسید میباشد با ایجاد لایه ای بر روی سطح باعث مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی شده و همچنین سبب چسبندگی بهتر بین رنگ نهایی و سطح فلز می شود .

رنگ آمیزی نمای چوب، ترمو وود

برای ترمیم نمای چوبی پس از مراحل شستشو و پوسته کنی بایستی ابتدا سطح چوب توسط سمباده نرم آماده مرحله سیلر شود و پس از اعمال سیلر بر روی چوب، رنگ نهایی بر روی سطح اجرا گردد و نقاشی نما کامل شود .

برای مقاومت بالای رنگ بر روی سطح چوبی، بهتر است از سیلر و رنگ های پلی یورتان استفاده شود .

آیا رنگ های نانو در رنگ آمیزی نمای ساختمان کاربرد دارند ؟

رنگ امیزیرنگ

خیر

به جرات می توان گفت که در این بخش، تبلیغات پیرامون صنعت نانو ذرات فراتر از کاربرد این محصولات برای نقاشی نمای ساختمان می باشد .

رنگ های نانو را با دو مشخصه معرفی می کنند:

1-خاصیت غبار گریزی

2-آنتی باکتریال

از دو معیار فوق خاصیت غبار گریزی مشخصه ای مشترک بین رنگ های نانو و رنگ های آکریلیکی سیلیکونایز می باشد و آنتی باکتریال بودن خصیصه ایست که تنها در محیط های بیمارستانی کاربرد دارد .

با این وجود مشخص است که استفاده از رنگ های آکریلیکی با خاصیت کشسانی کافی، بهترین انتخاب برای رنگ آمیزی نمای ساختمان می باشد .

قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان به چه عواملی بستگی دارد

در مطالب حاضر پیرامون موضوعات زیر مسائلی بیان شد

شیوه اجرای کار

انتخاب رنگ و مواد اولیه مناسب

مراحل اجرای رنگ امیزی
همه موارد بالا در قیمت نهایی کار تاثیر دارند، استفاده از شیوه کار در ارتفاع با طناب باعث کاهش هزینه های شما میشود .

البته به خاطر داشته باشید که بایستی امکان اجرای کار با طناب وجود داشته باشد .

ترمیم

انتخاب رنگ تاثیرگذارترین دلیل در قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان می باشد، انتخاب برند و سپس درجه ی کیفی رنگ با توجه به خاصیت و مزایای، آن سبب تفاوت در قیمت رنگ خریداری شده می شود .

خوشبختانه شرکت های ایرانی موفق به تولید رنگ های با کیفیت قابل رقابت با نمونه های وارداتی شده اند که میتوان به انها اعتماد کرد

در نهایت نیز پیچیدگی و زمان بر بودن اجرای کار در مرحله پوسته کنی، زیر سازی با بتونه و اجرای کار روی سطوح مختلف، معیارهایی مهم وتعیین کننده در مدت اجرای پروژه و قیمت نهایی نقاشی نمای ساختمان می باشند

به ما امتیاز دهید post