خدمات کفسابی ساختمان

به دنبال کفسابی با قیمت مناسب هستید؟ تفاوت کف سابی ارزان و سنگسابی گرانتر چیست؟

لیست مطالب (قیمت کفسابی و کفسابی با قیمت مناسب)

قیمت کفسابی گرانیت ؟

کف سافی

قیمت کفسابی پارکت و کفپوش؟

قیمت کفسابی و پله؟

۶ عامل م بر قیمت کفسابی کدام است؟

(بروزرسانی در مهر ۱۴۰۰)

اگر علت تفاوت قیمت کفسابی را بشناسید ، می توانید مناسب ترین خدمات سنگ سابی را تشخیص دهید. تا از کفسابی و نتیجه آن رضایت کامل داشته باشید. پیشنهاد می کنیم که بعد از مطالعه این عوامل ، با کارشناس مرکز کف سابی ایتوک کمپانی تماس بگیرید. تا با مشاوره رایگان بهترین روش متناسب بودجه شما را پیدا کنیم. اما قبل از آن توضیحاتی درباره سرویس ساب ارزان میدهیم.

کفسابی گرانیت و هزینه آن

-گرانیت از سخترین سنگ های ساختمان سازی است سختی این سنگ روی قیمت کفسابی آن تاثیرگذار است.
زیرا تعداد دفعات بیشتری کفسابی می شود. به همین دلیل کف سابی سنگ گرانیت از گران ترین سنگسابی هاست.
– اما هیچ گرانی ای بی دلیل نیست و این سنگ چندبرابر سنگ های دیگر آینه ای و براق می شود
– البته رنگ این سنگ میتواند از صورتی تا خاکستری و سیاه متغیر باشد.
– اگر سنگ را قبلا ساب زده اید. قیمت آن پایین تر است.

مهم ترین نکات کفسابی و سنگسابی گرانیت

قیمت کفسابی پارکت و کفپوش:

کف سابی

توجه کنید که پارکت و کفپوش سابیده نمیشوند. منظور از کفسابی پارکت، کفسابی سطح زیر آن است. تا تمامی پستی ها و بلندی ها از بین برود. تا کفپوش یکدست باشد. یکدست بودن کفپوش عمر مفید آن را افزایش می دهد. اگر سطح زیرین ناصاف باشد، کفپوش به مرور آسیب می بیند. بسته به نوع سنگ سابی و نوع کثیفی و مقدار پستی و بلندی ، هزینه آن مشخص می شود. در حالت کلی قیمت زیرسازی و کف سابی سنگ برای پارکت و کفپوش از بقیه موارد ارزانتر است. زیرا تنها ناهمواری ها از بین برود کافیست.

ساب بتون (بتن) و سیمان

قیمت کفسابی پله و راه‌پله:

تمام موارد بالا برای قیمت کفسابی پله هم صدق میکند. تنها نکته مهم در مورد قیمت کف سابی پله و راه پله ، نوع محاسبه آن است . معمولا به صورت تکی و بر حسب تعداد پله حساب می شود. البته کیفیت و نوع ساب انتخابی بر قیمت هر پله تاثیر گذار خواهد بود. شما می توانید بهترین خدمات و سرویس کف ساب با مناسب ترین قیمت از ما دریافت نمایید.

نکات کفسابی پله که باید بدانید

۶عامل اصلی تاثیر گذار بر قیمت کفسابی چیست؟

قیمت کفسابی سنگ بر اساس متر مربع محاسبه می شود

این قیمت بسته به نوع سنگ و سختی آن می تواند متفاوت باشد. پستی بلندی و ناهمواری سنگ ، روش درزگیری ، نوع ساب ، درجه براقی مد نظر برای سنگ ، سابقه کف سابی و … از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه ساب انواع سنگ هستند. عواملی مثل متراژ محیط و دوری و نزدی�

نکات مهم رنگ امیزی نما

ارتفاع کاران ایتوک مجری رنگ آمیزی نماهای ساختمان از جمله ۱-سطوح فلزی
۲-سیمانی
۳-کامپوزیت
و…. میباشد

رنگ امیزی

نکته هایی در مورد استاندارد های رنگ آمیزی وجود دارد که باید رعایت شود تا کاری با کیفیت و مقاوم انجام شود. علاوه بر این مجریان رنگ آمیزی نما باید تجربه و تخصص کافی داشته باشند.یکی از چاش های رنگ آمیزی نما، که باعث بالا رفتن کیفیت کاری می شود شناخت رنگ های مرغوب است.

برای نما های متفاوت با بافت و جنس های متفاوت باید رنگ ها مخصوص به خودش را استفاده کرد، شما میتوانید جهت مشاوره با کارشناسان ایتوک کمپانی تماس بگیرید . اولین قدم برای رنگ آمیزی نمای ساختمان ، انتخاب رنگ های بیرونی است که کامل کننده جزییات معماری نمای شما و متناسب با محیط زندگی شماست .

رنگ ساختمان

انتخاب رنگ مورد نظر شما برای رنگ امیزی نمای ساختمان

اولین کار برای رنگ آمیزی نمای ساختمان خرید رنگ مورد نظر است قبل از اینکه رنگ زیادی بخرید برای امتحان اول یک سطل رنگ بخرید .رنگ مورد نظر را در قسمت کوچکی از دیوار امتحان کنید در صورتی که دوست نداشتید رنگ های دیگری را امتحان کنید ،سپس به خرید سایر رنگ های مورد نظرتان اقدام کنید.

اگر در این زمینه تخصص ندارید بهتر است از متخصصان در این کمک بگیرید که کدام رنگ ها برای نما مناسب میباشد .بهتر است که در روز های آفتابی و و زمانی که نور زیاد است کار کنید ،البته در قسمت سایه ساختمان زیرا گرمای زیادی ممکن است موجب حباب و چسبندگی ی چکه کردن رنگ شود .

به عنوان مثال اگر در صیح نمای شرقی در افتاب هستش شما نمای غرب را رنگ آمیزی کنید.قسمت شرق رو بعداظهر که افتاب غروب کرده است وبه سمت غرب رفته است رنگ آمیزی کنید . باید در دمای مثبت 5 درجه ،رنگ آمیزی انجام شود و هوای سرد هم مناسب این کار نمیباشد .فصل بهار تا اوایل تابستان بهترین فصل ممکن برای رنگ آمیزی است.

رنگ

اصول اجرایی رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما جدا از اینکه از نظر ظاهری به نمای ساختمان زیبایی میبخشد بلکه ان را از نفوذ اب ، نم و رطوبت به داخل ساختمان محفوظ میکند .رنگ نما پوششی است برای مصالح های زیرین ساختمان اگر رنگ امیزی درست و حساب شده انجام شود .

باعث طولانی تر شدن عمر رنگ آمیزی نما و صرف هزینه کمتر میشود . ما در این مقاله سعی کردیم اصول رنگ آمیزی نما را به شما توضیح دهیم تا بیشتر در مورد این موضوع اطلاعات داشته باشید.

مرحله اول رنگ آمیزی نمای ساختمان

سطح نمای ساختمان را با دستگاه واتر جت (اب فشار قوی) شستشو میکنیم .

اگر نمای ساختمان لکه و یا جرمی داشت میتوانید با یک برس و یا سایش برقی این کار را انجام دهید .

رضایت مشتریان 70

مراحل اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

سنگ های نمای ساختمان مانند پازل می باشند و جدا شدن یکی از آنها از نما، به معنی شل شدن سنگ های اطرافش می باشد . برای همین باید مراحل اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را به ترتیب و با نهایت دقت انجام داد تا خسارت جدیدی به نمای ساختمان وارد نگردد .
در نظر داشته باشید که بایستی از ابتدا تا انتهای مدت زمان اجرای کار، محیط پیرامونی ساختمان با نوار خطر مشخص شود تا رفت و آمدی در محدوده ی اجرای کار صورت نگیرد .
برای اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان مراحل زیر طی می شود:
• اجرای پیچ و رولپلاک برای سنگ های قرنیز جان پناه بام ساختمان  .
• بازدید کلی از نمای ساختمان برای برداشتن یا محکم کردن سنگ هایی از نما، که شل شده و از جای خود جدا شده اند .در صورت عدم انجام این بازرسی، ممکن است سنگ های مذکور در اثر لرزش های ایجاد شده حین اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، کاملا از جای خود جدا شده و سقوط کنند .
• سوراخ و خزینه کردن سنگ های نما با دریل، تا حد امکان بایستی از استفاده ی حالت چکشی دریل پرهیز کرد . ابتدا و انتهای هر سنگ سوراخ شده و فاصله سوراخ ها در پیچ و رولپلاک سنگ نما نباید بیش از 40 سانتی متر باشد . از ایجاد سوراخ بر روی رگه های سنگ پرهیز شود . در برخی موارد امکان سوراخ کردن سنگ هایی با عرض کمتر از 10سانتی متر وجود ندارد .


• قرار دادن پیچ و رولپلاک در سوراخ ها و فروکردن بخشی از آنها با استفاده از چکش . در اجرای اصولی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نهایتا نیمی از پیچ توسط چکش به داخل سوراخ کوبیده می شود .
• بستن پیچ ها با پیج بند .
• اندازه گیری و نصب جایگزین سنگ هایی که از نما سقوط کرده اند .
• ترمیم بندکشی ساختمان توسط مخلوطی از سیمان، پودرسنگ، چسب مقاوم در برابر uv و رطوبت، .
• اجرای بتونه روی پیچ ها، این بتونه ها شامل چسب های مقاوم در برابر رطوبت  وuv  و پودر رنگ مشابه رنگ نمای ساختمان می باشند تا علاوه بر مقاومت کافی در برابر شرایط جوی سبب بهبود جلوه نمای ساختمان گردند . این بخش از مراحل بسیار تاثیر گذار در کیفیت نهایی پیچ و رولپلاک سنگ نما می باشد .

نصب سنگ های جایگزین در پیچ و رولپلاک نمای ساختمان
حین اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نما، نصب سنگ های جایگزین به ترتیب مراحل زیر انجام می شود :
• سنگ ها را در اندازه مناسب برش می دهیم و قبل از آنکه آنها را بر روی نما قرار دهیم، سوراخ می کنیم .
• پشت سنگ ها را به چسب آغشته کرده و زیر سازی لازم را برای نصب آنها بر روی نما انجام می دهیم .
• سپس سنگ را بر روی نما پیچ کرده و بندکشی آن را ترمیم می کنیم .

اجرای پیچ و رولپلاک سرامیک نما
سرامیک به علت ضخامت پایین در برابر سوراخ شدن توسط دریل مقاومت کافی ندارد و در صورت اصابت دریل خرد می شود . به همین دلیل برای اجرای پیچ و رولپلاک سرامیک نمای ساختمان، سوراخ ها روی بند سرامیک ها ایجاد می شود .
برای ایجاد سطح اتکا مناسب بین پیچ و سرامیک نیز از واشر استفاده می شود . در پایان نیز می توان واشر ها و پیچ ها را توسط رنگ روغنی مشابه رنگ نمای ساختمان پوشاند .

عوامل موثر بر قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان
تمامی مواردی که تا به حال بیان شده اند در تعیین قیمت اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان موثرند، این عوامل را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:
• شیوه ی اجرای کار، هزینه اجرای کار با طناب مقرون به صرفه تر از اجرا با داربست می باشد .
• کیفیت مصالح استفاده شده در اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نما .
• تعداد سنگهایی که نیاز به نصب دارند .
• وسعت پروژه .
• و در نهایت پیچیدگی معماری نمای ساختمان که سبب نیاز به ظرافت در اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می شود .

عایق رطوبتی نمای ساختمان

عایق بندی و مقاوم کردن سطوح بیرونی نمای ساختمان در برابر عوامل جوی
معرفی خدمات عایق بندی با طناب:

• بند کشی نمای ساختمان : پر کردن درز بین سنگ ها با استفاده از ملات همرنگ برای جلوگیری از ورود آب به سطح نما با روش راپل .

• درزبندی و آب بندی نمای شیشه ای با چسب های ،پلی اورتان و … مقاوم در برابر اشعه uv در ارتفاع بدون نیاز به داربست

عایق

• عایق بندی نما : عایق بندی رطوبتی،عایق بندی حرارتی،(عامل مهم در کاهش هزینه های انرژی) با تکنیک راپل

• آب بندی نماهای سنگی ، آب بندی آجر نمای ساختمان ، آب بندی نمای سیمانی ، آب بندی کامپوزیت ، آب بندی نمای شیشه کرتین وال ، آب بندی نمای رومی و …

• سیمانکاری و لکه گیری نما توسط راپلکار حرفه ای

• بازسازی و ترمیم قسمت های اسیب دیده نما : نمای کامپوزیت پنل آلومینیوم،نمای فریم لس،نمای کرتین وال،لوور آلومینیومی،شیدر دوکی و … بدون محدودیت ارتفاع به روش راپل .

• پوشاندن درز انتقطاع ساختمان : کاور کردن درز انقطاع با ورق گالوانیزه

آببندی نما ، ژل مخصوص آببندی ،  عایق ساختمان

عایق سازی نما در برابر اب با مواد نانو:

پوشش نانو نمای ساختمان

سطح نمای ساختمان محافظت نشده وقتی در برابر بارانی با سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت قرار گیرد می تواند ظرف مدت ۸ ساعت بیشتر  از ۱۲ لیتر آب به ازای هر متر مربع را جذب نماید .یک سازه بتنی در همین شرایط تقریبا۲۴ لیتر آب جذب خواهد کرد .نفوذ آب باران صدمات م جبران ناپذیری را به سطوح و تجهیزات وارد می آورد .

ضد آب کننده نانو چیست؟

ضد آب کننده نسل جدید تکنولوژی نانو است که برای عایق کردن سطوح بتنی و مصالح ساختمانی ساخته شده و جایگزین سیستم های قدیمی میباشد

. این فناوری با ایجاد واکنش و نفوذ تا عمقتقریبا 2 میلیمتر منافذ بتون یا سطوح سیمانی، آجری ،سنگی و …پوشش ضد آب بصورت 360 درجه (اولین بار در دنیا)ایجاد کرده و باعث تشکیل لایه یک پارچه و غیر قابل نفوذ  در برابر نفوذ اب می شود ،با این فناوری بهره بردار می تواند یک پروژه ساختمانی را از پی تا بام را عایق بندی کند .

این محصول از سیستم طبیعت الگوبرداری شده و رفتاری مانند اثر آب گریزی برگ گل نیلوفر آبی را دارا میباشد

استفاده از این تکنولوژی ایزولاسیون ،با حفظ توانایی تنفس سطوح و سازه و قابلیت خروج بخار آب از سطوح ،آب هم نمی تواند به داخل سطوح نفوذ کند

عایق ساختمان

محصولات نانو دارای تائیدیه  از آزمایشگاه ها و سازمان های معتبر بین المللی می باشند

نانو نمای ساختمان ، پوشش نانو برای سنگ ،

ویژگی های ضد آب کننده مواد نانو:

این محصول در برابر آسیب های ناشی از اشعه خورشید و تغییرات دمایی و باران مقاوم است و به دلیل نفوذ ذرات نانو در داخل مولکولهای سطح مرد �

بهترین خدمات نماشویی

بهترین و نازل ترین قیمت نماشویی با طناب را از ایتوک کمپانی بخواهید.

نماشویی

با ۱۲ سال تجربه در زمینه کار در ارتفاع با طناب بدون نیاز به داربست آماده ارائه خدمات به شرح ذیل می باشد:

شستشو انواع نما شامل سنگ ، شیشه ،کامپوزیت ، آجر ، سیمان و …..
نماشویی نمای شیشه ای ( نمای فریم لس ، کرتین وال و …..) کار در ارتفاع ، دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست
نماشویی نمای سنگی در ارتفاع ، دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست ✔ شستشو نمای کامپوزیت کار در ارتفاع ، دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست
شستشو نما با دستگاه واتر جت (200 bar)کار در ارتفاع ، دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست
نماشویی ساختمان های بلند و برج ها کار در ارتفاع، دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست
نماشویی نمای شیشه ای با مواد نانو بهترین متریال کار در ارتفاع، دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست
واتر سندبلاست (اب و سیلیس)نماهای سنگی ، آجری ، سیمانی و … کار در ارتفاع ، دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست

نماشویی

نماشویی ساختمان : شستشوی نما از جمله خدمات ساختمانی می باشد که نقش اساسی در

.

زیباسازی و نوسازی ظاهر ساختمان ایفا می کند و جزء کارهای تخصصی در این صنعت به حساب می آید.

.

نوع نماشویی ، شستشو نماهای ساختمان و قیمت نماشویی به طرح ،جنس نمای ساختمان بستگی

دارد. به طور مثال در سطح کلانشهر هایی مثل تهران و مراکز صنعتی به علت آلودگی بیش از حد هوا و

وجود باران های اسیدی، به مرور زمان لایه ای از جرم و آلودگی بر روی سطوح نمای ساختمان جمع شده

.

که باعث ایجاد جلوه ای زشت و کثیف بر آن می شود و نمای ساختمان را دچار مشکل می کند که مجموع این موارد روی قیمت نماشویی تاثیر گذار میباشد :

۱-میزان آلودگی و جرم نمای ساختمان
۲- نوع آلودگی ها
۳-متراژ سطح کار
۴-جنس نما
۵- میزان زمانی که صرف نماشویی ساختمان بستگی دارد.

.

روش های نماشویی ساختمان :

روش های مختلفی در شستشوی نما و نماشویی ساختمان بکار گرفته می شود که با توجه به نوع و میزان آلودگی نمای ساختمان، حجم کار و نحوه دسترسی، روش مناسب توسط کارشناسان ایتوک کمپانی در زمان بازدید مشخص میگردد

نماشویی ساختمان شستشوی نما با طناب

همه روزه شاهد پیشرفت روزافزون در حوزه های مختلف و از جمله در صنعت ساختمان و.. هستیم.

.

.

با پیشرفت های صورت گرفته در خدمات نماشویی ساختمان و شستشوی نما دیگر احتیاجی به استفاده از

.

لوازم و تجهیزات هزینه بر و پردردسر مثل داربست، جهت نماشویی ساختمان و شستشوی نما نخواهید بود که این کار باعث کاهش هزینه ها و دردسر های

جانبی برای کارفرما می شود. در حال حاضر با استفاده از روش های جدید نماشویی ساختمان و شستشوی نما با طناب، تکنسین یا فردی که اجرای عملیات

نماشویی ساختم.

نماشویی

رنگ امیزی نمای ساختمان

رنگ امیزی نما

رنگ نما

 رنگ امیزی نما

ارتفاع کاران ایتوک رائه دهنده خدمات رنگ آمیزی نما در ارتفاع بدون نیاز به داربست (با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب  ROPE ACCESS)

 در تهران و کیش 

یکی از مشکلات ساختمان ها و برجها پوسته شدن وترک خوردن رنگ نمای ساختمان میباشد.

ارتفاع کاران ایتوک آماده است تادرخصوص رنگ آمیزی نما ونقاشی نمای ساختمان به شما مشتری عزیز کمک کند.رنگ آمیزی نما

مراحل انجام رنگ آمیزی نما

شستشو کامل سطوح بوسیله واتر جت جهت پیشگیری از پوسته شدن رنگ و بالا بردن کیفیت رنگ آمیزی نما. درزگیری و مرمت و ترک گیری سطوح

 انجام  رنگ آمیزی نما

 رنگ کاری نماهای صنعتی

 

یکی از متداولترین روش ها جهت حفاظت مخازن ،خطوط لوله ،دیواره کشتی ها و سکو ها و دکل های نفتی و… سازه های فلزی ,

 

داشتن یک سطح پاک و عاری از هر نوع لک و چربی و رسوب جهت اجرای پوشش رنگ الزامی میباشد

پ

 

جهت بستر سازی و تمیز کردن سطوح مربوطه از سندبلاست یا واتر سند بلاست یا واتر جت جهت دستیابی

 زدودن و پاک سازی جرم های خارجی و آلودگی و زنگ زدایی و در نهایت رسیدن به سطح مربوطه (فلز ،بتن،و …).

 ایجاد زبری مناسب در سطوح (فلز،بتن و …)در راستای چسبندگی بهتر پوشش به سطح مربوطه (فلز یا بتن و…).

رنگ آمیزی سطوح

سند بلاست توسط ذرات مختلف همچون ماسه سیلیس، پودر اکسید آلومینیوم، مس باره و … صورت می پذیرد.

که هر کدام از موارد سطح مخصوص به خود را از حیث رنگ و درجه صافی ارائه می نماید.

پاک کننده های شیمیایی

مواد پاک کننده شیمیایی برای از بین بردن چرک و آلودگی های مانند رنگ، لکه های فلزی، پوششها و اندودها و دیوارنوشته ها

مواد پاک کننده های پایه اسید (اسیدی) بر آجر فاقد لعاب، سفال، سنگهای قالبی، بتون، گرانیت و اغلب ماسه سنگها اثر گذارند. تمیز کاری سطوح پاک کننده های قلیایی بر سنگ آهک ، سنگ مرمر ، گرانیت پرداخت شده. ماسه سنگهای آهکی (گچی) و بطور

به اسید، کارگر هستند.  اما لازم است تا مواد پاک کننده قلیایی، در ابتدا بمنظور خنثی شدن، شستشوی اسیدی شوند.

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

   
Whatsapp

5/5

نکات مهم نصب پیچ و رولپلاک

رعایت نکات مهم در خصوص نصب پیچ رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک نما

انجام عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما کار تخصصی بوده و نمی توان برای مقاوم سازی نمای ساختمان از هر نوع پیچ و رولپلاکی استفاده نمود، لذا ایتوک کمپانی در

جهت کسب رضایت مشتری و انجام کار به صورت حرفه ای، از بهترین جنس ها در پیچ و رولپلاک نما استفاده می کنند.

خدمات این گروه تنها برای اتمام مقاوم سازی نمای ساختمان های تازه ساخت نبوده و برای ساختمان هایی که در اثر ریزش و سقوط سنگ های نمای ساختمان

دچار مشکل شده اند نیز خدمات خود را به بهترین نحو انجام خواهد داد.

توضیح تمام مراحل کار اعم از جنس پیچ و رولپلاک مورد استفاده توسط نصابان و چگونگی ایجاد شیار بر روی نمای ساختمان و نصب پیچ و رولپلاک نما، به

مشتریان کمک می کند تا از روند کلی کار و نحوه ی ارائه ی خدمات توسط گروه جهان فرود مطلع شود.

استفاده از پیچ و رولپلاک نما از نوع با کیفیت آنها که در اثر گذر زمان دچار پوسیدگی و فرسایش نشده و در جای خود محکم شده باشد،

پیچ و رولپلاک نما با مته ۷یا ۸ انجام میگردد

سوراخ هایی که روی سنگ ایجاد شده با بتونه همرنگ نما پوشیده میشود

عواملی که در قیمت و هزینه پیچ و رولپلاک نما تاثیر دارد

۱)ابعاد سنگها نصب شده همانگونه که در بالا هم بیان شد فاصله استاندارد

پیچ و رولپلاک های نصبی در نما ۵۰ سانتی متر است اگر سنگ نما کوچک باشد

اجرای پیچ و رولپلاک سخت و هزینه بیشتر میشود

۲)جنس سنگهای نما یا دیوار:سنگهایی سخت که میزان جذب آب کمتری دارنند

معولا پیچ و رولپلاک کمتری نسیت به سنگها نرم و ابدوست دارنند از جمله سنگهای

سخت میتوان به گرانیت و از جمله سنگهای نرم می توان به تراورتن اشاره کرد سنگ

گرانیت در هر ۶۰ سانت یه پیچ نیاز دارد و سنگ نما تراورتن در هر ۴۰ سانت یک عدد

۳)قیمت پیچ و رولپلاک سنگهای شل شده با سنگهای افتاده تفاوت داد

۴)ملات پشت سنگ نما توانایی نگه داشتن پیچ و رولپلاک را داشته باشد یا نه برخی

مواقع ملات پشت سنگ در بعضی قسمتها خالی میشود و پیچ و رولپلاک کار باید قیمت های

مختلف سنگ را برای یافتن یک قسمتی که بتواند پیچ در آن محکم شود را بیابد

۵)اینکه پیچ و رولپلاک با داربست انجام شود یا با طناب   انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما اگرچه

با داربست راحت تر است اما به دلیل گران بودن برای کارفرما بیشتر استفاده

نمیشود و فقط موقعی پیچ و رولپلاک با داربست انجام میشود که داربست نصب شده از قبل

در نما موجود باشد امروزه پیچ و رول پلاک با طناب بیشترین کاربرد را ایران و

جهان دارد و میتوان گف اگرچه سخت است ولی مقرون به صرفه ترین روش برای کارفرما و

مشتریان پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب است.

پیچ رولپلاک نما تهران

پیچ و رولپلاک

رعایت این شرایط در هنگام محکم سازی سنگ نما باعث میشود کار با کیفیت بهتری انجام شود

۱)استفاده از دریل مناسب و قوی و مته چهار شیار

۲)الماسه با کیفیت

فرایند بتونه کشی روی گل پیچ و رولپلاک سنگ نما بعد از اجرای پیچ و روپلاک سنگ نما به منظور

استتار پیچ  روپلاک و ندیده شدن آن انجام میشود علاوه برا این فرایند بتونه کشی به منظور ضد آب

سازی جای پیچ و رولپلاک نیز انجام میشود تا آب باران و برف از این طریق به پشت سنگ نفوذ نکنند

چه زمانی باید به پیچ کردن سنگ نمای ساختمان خود اقدام کنیم؟

چنانچه مشاهده کردید که سنگی از نمای ساختمان شما شل شده و احتمال افتادن سنگ وجود دارد

هر چه سریع اقدام به پیچ ورولپلاک نما کنید اگر شل شدن سنگ را متوجه نشد در اولین فرصت بعد

از افتادن تکه سنگی از نمای ساختمان اقدام به این امر مهم نمایید پس هرگز اجرای پیچ و رولپلاک نمای

ساختمان را به عقب ننداز چون باعث ایجاد خطرات جانی و مالی میشود که جبران آن ناممکن است

ما در گروه خدماتی درخشان با سابقه درخشان خود اقدام به محکم کردن و مقاوم سازی سنگ نمای

ساختمان ها با پیچ های گالوانیزه ۶ سانتی ۴ سو میکنیم ما همیشه سعی میکنیم از بهترین لوازم برای

محکم سازی نمای ساختمان استفاده نماییم .

رضایت مشتریان 89

سلام ممنونیم از مطالب خوب و کاملتون.

شهاب از : تهران , محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

سلام به مجموعه خوب ایتوک مفید مختصر

شهاب از : کیش, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

نماشویی با چه دستگاهی انجام میشود؟

نماشویی با چه دستگاهی انجام میشود؟؟؟

نماشویی

نماشویی در تهران یکی از خدماتی است که این روزها بیش از پیش مورد توجه است. خدمات نماشویی شامل نماشویی ساختمان با واترجت،

نماشویی با طناب(نماشویی با راپل) متناسب با نمای ساختمان انجام می‌شود. نماشویی ساختمان تاثیر بسزایی در زیبایی ساختمان می گذارد.

خدمات نماشویی در صورتی که توسط شرکت های نماشویی انجام شود نتیجه بخش تر است.

برای شستشوی نماها از دستگاه واترجت (کارواش با فشار ۲۰۰ بار)و سندبلاست استفاده میگردد

اين دستگاه ها در مدل‌های ۳ فاز و ۱ فاز در بازار موجود می‌باشد

البته اين دستگاه ها هم قدرت های بالاتر هم موجود است که برای پروژهای صنعتی استفاده میگردد

مناسبترین دستگاه برای نماشویی ۱۵۰ تا ۲۰۰ بار میباشد

شستشوی نما با دستگاه واترجت

دستگاه واترجت چگونه کار می‌کند؟

دستگاه واترجت با ترکیب کردن آب با فشار بسیار زیاد و هوا می تواند انواع

سطح نما را شستشو دهد البته اگه مواد بر روی نما ریخته شده باشد

میتوان سلیس نیز به ترکیب آب و هوا مخلوط کرد که قدرت آن را چندین برابر می کند.

در ضمن فشار آب و هوای خروجی از دستگاه واتر جت

به اندازه ای است که می تواند به تکنسین در حین انجام کار با دستگاه واترجت بهتر است موارد ایمنی به خوبی رعایت شود

شستشوی نمای ساختمان با دستگاه سندبلاست

در شستشوی نما با دستگاه های س بیشتر برای ساختمان های با نمای سنگی و آجری به کار می رود تا آب با فشار هرچه بیشتر و استفاده از مواد سیلیس

بیشتر جرم های سخت و آلودگی های شدید از روی نمای ساختمان ها شسته شود.

مزایای نماشویی ساختمان چیست؟

 • ثبت سفارش و تخمین هزینه نماشویی به صورت رایگان
 • رفع دوده، لکه و جرم و زنگ آب از سطح نما با کمک نماشویی
 • کسب رضایت از خدمات نماشویی ساختمان با کمک از افراد خبره
 • افزایش زیبایی و درخشندگی سطح نمای ساختمان با استفاده از نماشویی
 • نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل

  در ساختمان‌های مرتفع برای سهولت کار، نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل می‌تواند گزینه مناسبی باشد. هم چنین برای نماشویی
  ساختمان‌هایی که امکان زدن داربست وجود ندارد، شستشوی نمای ساختمان با طناب انجام می‌شود. به شخصی که نماشویی با راپل را
  انجام می‌دهد، راپل کار نماشویی در تهران می‌گویند.

شستشوی نما با طی و دستمال

شستشو نما با طی و دستمال زمانی انجام می شود که نمای ساختمان فاقد استحام برای شستشو با دستگاه واترجت باشد

معمولا نماهای شیشه ای و بعضی از نماهای کامپوزیت و اچ پی ال با طی و دستمال شسته می شوند تا آسیب به نمای ساختمان وارد نشود

در روش شستشوی نمای ساختمان با طی و دستمال تکنسین های گروه شفق با دقت حداکثری و با تجربه کاری بالایی که دارند سعی در شستشویی هرچه

بهتر نما و نماندن آلودگی ها و لکه ها دارند

کیفیت کار شستشوی نما با طی و دستمال با شستشوی نما با دستگاه تفاوت عمده ای ندارد و فقط مدت زمان بیشتری احتیاج است تا نمای ساختمان با

استفاده از مواد نانو و طی شسته شود

چگونگی انجام نماشویی

نماشویی یک امر تخصصی می باشد و هر جنس نما به صورت متفاوتی صورت می گیرد بیشتر نماها به وسیله دستگاه واتر جت صنعتی قابل

انجام است . دستگاه واتر جت وظیفه پمپاژ آب با فشار بسیار بالا و همچنین ترکیب مواد ساینده و شوینده را برعهده دارد . ابزاردیگر ابر و طی

برای تمیزکردن نماهای گلس و کامپوزیتی می باشد. در شستشو و پاک کردن نماهای شیشه ای و کامپوزیتی از مواد شوینده مخصوص در

پاک کردن نماشویی در تهران نوع سطوح به همراه ابر و طی استفاده می گردد .

انواع مواد برای نماشویی ساختمان ها کدامند ؟

به طور کلی دو نوع مواد برای شستشوی نمای ساختمان ها با آب ترکیب می شوند و با دستگاه های قوی و قدرتمند با مثل واترجت کارواش بر روی نمای

ساختمان ها با فشار حداکثری پاشیده می شوند که سیلیس و مواد نانو هستند در ادامه به توضیح مختصر هرکدام میپردازیم

شستشوی نمای ساختمان ها با سیلیس

با استفاده از سیلیس میتوان انواع موادی که روی نماها و سنگ ها است را

برداشته و سنگ را همانند روز اول کرد به طور مثال اگر بر روی سنگ

های نما سیمان ریخته شود میتوان آن را برداشت اما در گودی و حفره های

سنگ باقی می ماند که میتوان با استفاده از واترجت و سیلیس سنگ را پاک نمود

مزیت های شستن نما با طناب

 • شستن نما با طناب بسیار آسان و راحت می باشد
 • از هزینه های اضافی جلوگیری به عمل می آید
 • تسلط در این روش بسیار بالا می باشد

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

مراحل رنگ امیزی نما

مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان

رنگ امیزی

• شستشوی نما برای جلوگیری از پوسته شدن رنگ نمای ساختمان و کاهش کیفیت رنگ آمیزی

• ترمیم ودرزگیری سطح نما به وسیله بتونه‌های با بهترین کیفیت

• اجرای آسترسازی سطوح نمای ساختمان با استفاده از پرایمرهای مرغوب همرنگ با رنگ انتخاب شده

• اجرای رنگ آمیزی نما به وسیله قلم، غلتک یا پیستوله‌های رنگ آمیزی

کاربرد رنگهای مختلف صنعتی بیشتر شامل رنگ آمیزی و پوشش تجهیزات، قطعات و سازهای صنعتی با کاربردهای مختلف می‌باشد و به همین علت این نوع رنگ

از اهمیت بالایی برخوردار است. درباره رنگ آمیزی و پوشش تجهیزات و بناهای صنعتی با رنگ به شکل ایده آل لازم است اصول انجام عملیات رنگ امیزی را رعایت

کنیم.

پوشش دهی مناسب با کاربری صنعتی از عوامل مهمی می‌باشد که در پوشش دهی مورد توجه قرار می‌گیرد.

ضخامت مناسب رنگ روی پوشش‌های مختلف صنعتی از مهمترین عوامل رنگ آمیزی با کیفیت است. با توجه به استانداردها و کاربری تجهیزات ضخامت لایه‌های

رنگ متغیر است. اجرای رنگ آمیزی با توجه به نوع کاربری از یک لایه تا چند لایه رنگ قابل اجرا خواهد بود.

رنگ امیزی

انواع رنگ های موجود در صنعت می‌توان به رزین‌های اپوکسی و رزین‌های پلی یورتان اشاره نمود. از جمله رزین‌های اپوکسی می‌توان از رنگ اپوکسی کف، رنگ

اپوکسی مخازن سوخت، رنگ اپوکسی مخازن آب و رنگ اپوکسی ضد اسید نام برد. رزین‌های پلی یورتان نیز شامل رنگ پلی یورتان کف، رنگ پلی یورتان سطوح

فلزی، رنگ پلی یورتان سطوح خارجی و نما می‌شود. پوشش‌های بسیار دیگری بر پایه رزین‌های جدید وجود دارد که پروژه محور بوده و تولید انبوه ندارد.

رنگ آمیزی نمای ساختمان در تهران

نمای ساختمان ها بعد از گذشت مدتی در اثر آلودگی و بارش باران های اسیدی ، تابش آفتاب و دیگر عوامل هم کثیف میشود و هم رنگ پریده که با اجرای

نماشویی و شستشوی نما و رنگ آمیزی نمای ساختمان میتوان باعث جذابیت هر چه بیشتر نما شده که تاثیر بسیاری در لوکس دیده شدن و روحیه مردم و افراد

دارد نمای ساختمان ها به منزله صورت در انسان است و هر چه قد نمای ساختمان زیبا تر باشد ساختمان بهتر دیده خواهد شد امروزه تاثیر نمای ساختمان به

قدریست که در خرید و فروش ساختمان و اجاره آن اول به نمای ساختمان توجه میشود و شهری که نمای ساختمان های آن لوکس و زیبا باشد جز شهر های زیبا

شناخته می شود.

امروزه در رنگ نمای ساختمان از انواع مواد عایق اب ،رطوبت ، ضد گرد و غبار، ضد حرارت و غیره استفاده می شود. بطور کلی نمای ساختمان به گونه ای ساخته

می شود، علاوه بر زیبایی، بصورت عایق گرما و سرما، محافظت در برابر فرسایش، برامدگی، کپک، و مقاوم در برابر نشست های ساختمانی و ترک های احتمالی

ارائه می گردد.

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و

متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

رضایت مشتریان 70

سلام ممنونیم از مطالب خوبتون .

رضا از : تهران , محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

سلام به مجموعه خوب ایتوک مفید مختصر

شهاب از : کیش, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

پوشش درز انقطاع ساختمان ها

پوشش درز انقطاع ساختمان ها

درز

پوشش درز انقطاع ساختمان ها

یکی از اصول مهم در صنعت ساخت و ساز ساختمان ،رعایت فاصله تعریف شده بین ساختمان یا همان درز انقطاع و درز انبساط است . درز انقطاع ساختمانها یا

درز انبساط ،به فاصله حدود ۱۸cm (بسته به تعداد طبقات ساختمان) که بین ساختمان با ساختمان کناری ایجاد میشوند گفته میشود . در صورتیکه درز انقطاع و

درز انبساط دارای پوششی نباشند و درپوش درز انقطاع نداشته باشد مشکلات عدیده ای را برای ساکنین ایجاد میشود . از جمله فاصله درز انقطاع و درز انبساط

مامن و محلی جهت لانه گزینی پرندگان میشود که پس از گذشت زمان و انباشته شدن فضولات ،انواع حشرات موذی را جذب کرده و ایجاد مزاحمت برای ساکنین

را دارد . دیگر دلایلی که اقدام به نصب درپوش درز انقطاع و درز انبساط میکنین شکل ظاهری قبل ازدرپوش است که وجه ظاهری بسیار بدی به نمای ساختمان

میدهد .

پوشش درز انقطاع

پوشاندن درز انقطاع و درز انبساط با ورق گالوانیزه :

یکی از روش های پوشاندن درز انقطاع و درز انبساط استفاده از ورق گالوانیزه میباشد . ابتدا ورق های گالوانیزه را باتوجه به ابعاد درز انقطاع تهیه کرده و با توجه به

وضعیت ساختمانهای کناری درصورت لزوم نسبت به لبه برگشت از داخل و … اقدام مینماییم . سپس ورق گالوانیزه برش خورده روی سطح درز انقطاع قرار میگیرد

و باتوجه به وضعیت ساختمان های کناری با پیچ و رولپلاک و … تثبیت میکنیم جهت جلوه و زیبایی نما بهتر است یا از ورق های گالوانیزه رنگی (کوره ای) که در

رنگهای مختلف موجود است جهت پوشش درز انقطاع و درز انبساط استفاده شود و یا اینکه بعد از نصب پوشش درز انقطاع اقدام به رنگامیزی درپوش ها ،همرنگ

با نماهای کناری نماییم .

پوشاندن درز انقطاع و درز انبساط به روش راپل ( با طناب)

درصورتیکه درزمان ساخت بنا و نماکاری که داربست موجود است اقدام به پوشش درز انقطاع و درز انبساط نشده باشد این کار به روش دسترسی با طناب انجام میشود

تذکر : به هیچ عنوان جهت پوشش درز انقطاع و انبساط از چسباندن سنگ بر روی لبه درز انقطاع استفاده نکنید چراکه بعد از گذشت زمان و فرسایش چسب ها و

یا در سرما و گرما ،چسبها خاصیت چسبندگی خود را از دست داده و باعث سقوط سنگهای درز انقطاع میشوند . قبل از انجام کار توسط پیمانکار ،از دیتایل اجرایی

و متریال مصرفی جهت پوشش درز انقطاع ،اطمینان حاصل کنید

پوشاندن درز انقطاع ساختمان

یکی دیگر از روش ها ی پوشاندن درز انقطاع ،جهت حفظ ظاهری و زیبایی و همچنین جلوگیری از مزاحمت و لانه سازی کبوترها ،استفاده از یونولیت و سیمان

میباشد . قیمت بستن درز انقطاع با یونولیت و سیمان ارزانتر از قیمت بستن درز انقطاع و درز انبساط با ورق گالوانیزه است .

نماهاي فلزي و شیشه‌ای

براي سطوح غيرمتخلخل، مانند شيشه و فلز، درزگیرهاي سيليكوني سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) را پيشنهاد می‌کنیم.

ما به عنوان یکی از تولیدکننده های اصلي چسب‌ها و درزگیرها در صنعت نمای ساختمان‌، به ویژه در نماهای شیشه ای، از نیازهای صنعت گران این عرصه کاملا مطلع هستیم. درزگیرهاي ما به تمام نيازها، از بحث سازگاري گرفته تا مقاومت در برابر لكه گذاری و تغییر رنگ، پاسخ می‌دهند.

نماهای بتنی و آجری

براي سطوح متخلخل، مانند بتن، آجر و مصالح بنايي، درزگیرهاي پيشرفته پلي یورتانی سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) را پيشنهاد می‌دهیم. از جمله خواص اين محصولات می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • انعطاف‌پذيري بالا
 • مقاومت بسيار خوب در برابر شرايط جوّي
 • بهترين عملكرد نسبت به قیمت
 • چسبندگي بسيار عالي

دوام طولاني درزهای موجود در نمای ساختمان را تضمین می‌کنند. به دنبال ثبات و پايداري باشيد – سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) را انتخاب كنيد.

ساختمان‌ها در چه قسمت‌هایی بيشتر در معرض نفوذ آب قرار دارند؟ در محل درزها!

براي اطمينان بيشتر از درزگیرهاي سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) استفاده كنيد. سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) محصولات باكيفيتي براي مصارف ضروري و مهم هستند. اين درزگیرها حاصل 100 سال تجربه، پيشرفت مداوم، نوآوري و تکنولوژی های مدرن تولیدی هستند.

رضایت مشتریان 70

سلام ممنونیم از مطالب خوبتون .

رضا از : تهران , محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

سلام به مجموعه خوب ایتوک مفید مختصر

شهاب از : کیش, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

بهترین روش ها برای شستشوی نما ساختمان

نماعلت شستشوی نما

در هوا آلاینده هایی از جمله دود کارخانه ها، دود وسایل نقلیه، باران های غبار آلود و… وجود دارد که همه این عوامل دست به دست همدیگر می دهند و باعث می شوند حاله از سیاهی ها و چرکین بودن نما بر ساختمان کشیده شود که تصویر منزل شما را غم انگیز و کثیف نشان می دهد. این آلودگی ها رفته رفته به نمای شما نفوذ می کند و مهم نیست جنس نمای شما از چه متریالی است، در این مقاله قصد داریم شستشوی نما را بیشتر برای شما شرح دهیم.

ساختمان های نوساز نیاز به شستشو نما دارند؟

در ساختمان هایی که به مراحل پایانی ساخت خود نزدیک می شوند، به علت های مختلف که مهم ترین آنها سنگ کاری نما و یا برش کاری سنگ ها در محیط آپارتمان و یا در پارکینگ صورت می گیرد غبارهای حاصل از آنها بر روی سطوح ریزو درشت نفوذ می کند و می ماند و در پایان موجب کدر شدن نماهای نصب شده می شود. عامل اصلی دیگر که موجب کثیفی نما می شود به علت نداشتن سلیقه نظافت بعضی از نصاب ها که وقتی ملات آبکی را به پشت سنگ نما می ریزند مقداری از این ملات قطعا به بیرون نمای ساختمان درز می کند که بعد از خشک شدن چهره ساختمان را زشت می کند، به همین جهت باید مشکل خود را با نماشویی در میان بگذارید.

شستشوی نمای ساختمان های قدیمی

نوع بعدی آپارتمان های قدیمی است که مدت زمان زیادی از ساخت آنها می گذرد و هیچوقت نظافتی برخود ندیده اند، و همین امر باعث شده رنگ سنگ ها کاملا تغییر کند، پیشنهاد ما به شما برای رفع این موضوع استفاده ازدستگاه واترجت دویستو بیست و مواد مخصوص است.

نماشویی ساختمان های شیشه ای

ساختمان های شیشه ای از ایمنی بالاتری نسبت به بقیه نماهای دیگر دارند، از ویژگی های خوبی از جمله تابش نور کامل به محیط داخلی ساختمان و نوع های مختلف آن زیبایی منحصر به فرد خود را دارند، در مقابل معایبی نیز دارند؛ مانند: خیلی زود کثیف می شوند مخصوصا در فصل پاییز و زمستان در حین بارندگی و باقی ماندن لکه های بارش و خشک شدن آن که بصورت لکه لکه باقی می ماند، شستشوی نمای شیشه ای هر 3 ماه یک بار باید انجام شود. نماشویی شیشه را به طور مفصل در این لینک > نماشویی شیشه ببینید.

نماشویی ساختمان با نماهای کامپوزیتی

آپارتمان هایی که جنس نمای آنها از شاسی کشی و ورق های کامپوزیتی ساخته شده است، بخصوص آنهایی که در مرکز شهر و محل های پر تردد مانند خیابان ها قرار دارند بسیار در معرض دود و آلودگی هوا هستند.

انواع روش های شستشوی نما

 1. نماشویی با استفاده از داربست که روش سنتی و قدیمی است ولی به نوبه خود امروزه کاربرد دارد.
 2. شستشوی نما با استفاده از طناب یا راپل: نماشوری با راپل دارای ایمنی بالاتر و کیفیت بهتر نسبت به داربست است، زیرا در این روش از ابزار آلات مدرن و پیشرفته استفاده می شود که خود باعث تسریع در روند اتمام کار دارد و همچنین مزاحمتی برای عابران پیاده یا بقیه همسایه ها ندارد.

برای شستشوی نما از چه نوع ابزارهایی استفاده می شود؟

سه روش برای شستشوی نما وجود دارد که عبارت اند از آبی، سمباده ای و شیمیایی.
روش سمباده ای روشی است که به آن سایشی نیز گفته می شود مانند سند بلاست که جزئی از لایه سطحی سنگ برداشته می شود یا به اصطلاح لایه برداری صورت می گیرد، در این روش ممکن است مواد اصلی تشکیل دهنده سنگ از بین رود پس نیازمند دقت و ظرافت خاصی است. ما با توجه به تجربه و توصییه متخصصین این زمینه روش سمباده ای را توصییه نمی کنیم، بنابراین شست و شوی نما بوسیله فشار آب راه حلی کاربردی برای تمیزی و درخشش ساختمان شماست.

شستشو نما با استفاده از دستگاه واترجت یا کارواش

نماشوری با استفاده از دستگاه واترجت یا کارواش: این دستگاه دارای قطعات قدرتمندی در نظافت نما می باشد که با فشار و پاشیدن آب شهری بر هر سطوح پست و هموار قادر به بردن هر نوع لکه و جرم است. طرز کار این دستگاه به این صورت است که فشار آب معمولی شیر آب را توسط موتور قوی خود به دویست و بیست بار در ثانیه تبدیل می کند.

شستن نما با استفاده از دستگاه واتر سندبلاست

نماشویی با استفاده از دستگاه واتر سند بلاست: سند بلاست برای سطوحی که دارای آلودگی و جرم زیادی هستند کاربرد دارد، این سطوح جرمی با استفاده از روش های سنتی یا واتر جت رفع نمی شوند. برای نماهایی از جنس زبر و بافت دار از سیلیس با دانه بندی شکری استفاده می شود.

نظافت و تمیزی نمای شیشه ای با روش شستشوی دستی ابر و طی

تمیز کردن نماهای شیشه ای با روش دستی ابر و طی: این نوع شستشوی نما مخصوص نماهایی می باشند که سطوح صیقلی و درخشان دارند, مانند نمای شیشه ای یا فریم و نمای کامپوزیت و… در ابتدا سطح شیشه ای شبکه بندی و شاسی کشی می شود، سپس با استفاده از لاستیک ها چسب پلی اورتان در اطراف فریم قرار داده می شود که باعث می شود نما کاملا ایزوله شود. نمای فریم یکی از پرکاربردترین نماهای ساختمان بین مهندسین طراحی، به دلیل طراحی زیبا و سبک بودن آن است.

پاک کردن سنگ نما با استفاده از اسید شویی

شستشو نما با استفاده از اسید شویی: در این روش از مواد شیمیایی برای رفع آلودگی ها و لکه هایی که بر سطح نما رسوب کرده است استفاده می شود تا آنها را حل کند در ادامه به راحتی از سطح تمیز می شوند. آن مواد شیمیایی شامل پاک کننده های قلیایی، حلال های ارگانیک و پاک کننده های اسیدی و شوینده های بدون کف هستند.

برای ایمنی و ضد آب کردن سنگ نما بعد از نظافت از چه متریالی باید استفاده کرد؟

بعد از اتمام نظافت و شستشوی نما از مواد نانو جت برای محافظت از کیفیت سنگ استفاده می شود و یک لایه کاربردی حفاظتی غیر قابل نفوذ تلقی می شود.
مواد نانو دارای خصوصیات مفیدی از جمله عدم نفوذ آب و رطوبت بر عمق مصالح پشت سنگ می باشد، این کار مهم سنگ نما را از برخورد باران های آلوده، باران اسیدی و برف در امان نگه می دارد؛ همچنین از این مواد برای سنگ های صیقلی جهت شوره زدن و هر نوع آلودگی مقاوم می کند همچنین به راحتی قابل شستشو می شود.

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و

متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

نصب توری پاسیو و انواع ان

نصب توری پاسیو و انواع ان

نصب توری

توری مرغی جهت جلوگیری از ورود پرندگان به داخل نورگیر و پاسیو نصب میشود. تمام ساختمان ها اکثرا

.

دارای حیاط خلوت هستند که باید برای بستن انها از توری فنس استفاده کرد.

.

روش دیگر استفاده از توری های پلاستیکی است که به مرور زمان بر اثر تابپ افتاب پوسیده شده و ریزش میکند.

نصب توری مرغی نورگیر
نصب توری مرغی پاسیو
نحوه اجرای توری مرغی روی نورگیر و پاسیو

.

اجرای توری مرغی :

ابتدا محل مورد نظر بازدید حضوری میشود تا اندازه گیری و متراژ توری مرغی تعیین گردد.

.

برای انجام چنین کاری بهترین جنس را بخرید تا ماندگاری بالایی داشته باشد. توری های ارزان قیمت به مرور

.

زمان پوسیده میشوند و باید بعد از چند سال باید تعویض گردد.

.

متراژ توری ها 1متر و 1مترو نیمی است و ما برای نورگیرهایی که مثلا عرض 3 متر یا بالاتر دارند

.

ما توری ها را به هم میبافیم و روی محل مورد نظر پیچ رولپلاک میکنیم.

.

توری زیر دارای ضخامت بالا و بسیار گرانتر از نوع نازک ان میباشد.

.

توری مخصوص نورگیر:

.

قیمت نصب توری حیاط خلوت

.

تا شما هزینه را پرداخت کنید.

.

هزینه و اجرت نصب توری مرغی نمای ساختمان به این صورت است که عرض 3 متر و کمتر زیر یک میلیون

.

هزینه اجرت کار دارد و حیاط خلوت های با عرض بزرگتر از 3 متر هزینه بین 1 میلیون تا 1500 دارد و برای گرفتن

هزینه قطعی حتما با ما تماس بگیرید.

.

نوع دیگر توری

.

نوع دیگر توری مرغی برای حیاط خلوت

.

نصب توری فلزی بهتر است یا پلاستیکی؟

.

خب این سوال بسیار مشخص است که توری فلزی به دلیل مقاومت بالاتر بهتر از توری پلاستیکی است

.

و وزن توری فلزی کمتری نسبت به توری پلاستیکی دارد.

.

از نظر قیمت خرید هم توری گالوانیزه کمترین قیمت را نسبت به هم نوع پلاستیکی دارد.

توری مرغی پلاستیکی

.

توری مرغی پلاستیکی برای نورگیر

.

شستشوی پاسیو قبل از نصب توری مرغی روی حیاط خلوت

.

برای جلوگیری از کنه زدن در محیط حیاط خلوت ابتدا داخل پاسیو را با واترجت شستشو نما کنید

.

و بعد از تمیز شدن جلوی ورودی پرندگان را ببندید.

.

نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت:

در این مقاله می خواهیم مطالبی در مورد بستن فضاهایی مانند پاسیو آپارتمان ها، حیاط خلوت

.

و محیط های دیگر ساختمانی با استفاده از توری های مرغی به منظور عوامل مختلفی مانند جلوگیری

.

از ورود پرندگان و مزاحمت آنها، ایزوله کردن حیاط خلوت و ………. ارائه دهیم.

.

توری مرغی از جمله توری های مفتولی موجود در بازار هستند که در زمینه های مختلف از جمله

.

صنعت ساختمانی از قبیل نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت کاربردهای فراوانی دارند.

.

در ابتدا به منظور آشنایی بیشتر با توری مرغی برای افرادی که اطلاعات کافی در مورد این محص

.

ول ندارند مطالبی گردآوری شده است که در این مقاله در مورد توری مرغی و کاربردهای آن و همچنین

.

ویژگی های آن به طور مفصل پرداخته شده است.

.

عمدتا توری های مرغی به دو صورت پلاستیک و فلزی در بازار موجود می باشند که نوع پلاستیکی تور

.

مرغی به دلیل دوام پایینی که دارد و همچنین به علت مقاومت کمی که در برابر آفتاب دارند،

.

ی های فلزی استفاده شود.

.

توری های فلزی به صورت شبکه های بافته شده ای تعریف می شوند که از سیم های مفتولی یا ورقه هایی

.

از جنس فلز یا فولاد با ضخامت های مختلف تولید می شوند و بسته به ضخامت توری ها

.

به انواع مختلفی دسته بندی می شوند از این رو کاربردهای بسیار متفاوتی پیدا می کنند.

.

به صورت کلی توری های فلزی به دو دسته ی

.

1-توری های فلزی ورقه ای (Metal expanded lath)

.

،2-توری های فلزی مفتولی (Metal chain link netting)دسته بندی می شوند.

.

با توجه به اینکه توری های مرغی زیر مجموعه ای از توری های فلزی مفتولی به شمار می آیند

.

به طور مفصل تر به توضیح این توری های مفتولی می پردازیم.

.

توری های فلزی مفتولی:

.

توری های فلزی مفتولی همان طور که از اسم آنها مشخص است از سیم های مفتولی پر استقامت

.

و محکم تهیه می شوند که معمولا این مفتول ها به دو صورت آجدار یا ساده هستند که برای اتصال

.

این رشته های مفتولی از جوش دادن یا تکنیک بافتن آنها به هم استفاده می کنند.

از آنجایی که توری های مفتولی در برابر سایش از مقاومت خوبی برخوردار می باشند نسبت

.

به سایر توری ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و همچنین کاربردهای فراوان تری دارند.

.

توری مفتولی بر اساس عوامل مختلفی از قبیل قطر مفتول یا همان ضخامت مفتول، اندازه چشمه،

.

نوع چشمه (چشمه به شبکه های توری فلزی می گویند) و همچنین نوع بافته شدن رشته های مفتولی

.

در یکدیگر، به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند.

.

همچنین با توجه با عوامل گفته شده کاربردهای متفاوت و گسترده ای در صنعت های مختلف

.

به ویژه در صنعت ساختمانی در خصوص بستن پاسیو با توری، پوشاندن حیاط خلوت و …….. دارند.

.

انواع مختلف توری های فلزی مفتولی:

.

1-توری حصاری

.

این مدل توری ها به صورت شبکه هایی مفتولی با چشمه های لوزی تولید می شوند و توسط

.

دستگاه های صنعتی به صورت قلاب رشته های مفتولی بهم بافته می شوند. در فنس و حصارکشی کاربرد

.

فراوان و ویژه ای دارند. ابعاد چشمه های این نوع توری بین 5 تا 8 سانتی متر متغیر می باشد و

همچنین قطر مفتول مورد استفاده در این توری‌ها بین دامنه 2 تا 3 میلی‌متر قرار دارد.

2-توری گابیون

توری گابیون شباهت بسیار زیادی به توری مرغی از نظر ساختار و شکل دارد. انما این توری دو تفاوت

با توری مرغی دارد اول اینکه در توری گابیون مفتول های بر خلاف توری مرغی سه بار به دور یکدیگر

تابیده می شوند و چشمه های توری را تشکیل می دهند. دوم اینکه این ضخامت مفتول ها ها در توری

گابیون بیشتر از توری مرغی است.

3-توری پرسی

.

توری های پرسی از نوع توری های فلزی مفتولی هستند که به صورت شبکه های با چشمه های مربعی و

مستطیلی شکل تولید می شوند.رشته های مفتولی در این نوع توری ها از طریق جوش دادن و پرس شدن

به یکدیگر متصل می شوند. با استفاده از موج دادن سیم های مفتولی می توان توری های فلزی فولادی نیز تولید کرد.

این مذل توری ها معمولا دارای ابعاد 2 تا 6 میلی متری هستند. این مدل توری های وزن بالای دارند

و این جهت دارای دوام و طول عمر زیادتری هم می باشند.

4-توری جوشی

.

توری جوشی که به توری های مش نیز معروف هستند ار نوع دیگری از توری های فلزی مفتولی به شمار می آیند.

.

این مدل از توری از رشته های مفتولی فولادی و از طریق جوش دادن آنها به یکدیگر تولید می شوند.

.

در تولید توری های جوشی از مفتول های فولادی با قطر های متفاوت استفاده می شود که باعث اثر گذاشتن

.

روی ضخامت آنها می شود از طرفی دیگر این مسئله موجب افزایش مقاومت و دوام آنها می شود و همچنین کاهش

.

انعطاف پذیری آنها می شود.

.

5- توری مرغی

این نوع توری ها از مفتول های گالوانیزه نازک و انعطاف پذیر تولید می شوند از این رو جزو سبک‌ترین

.

نوع توری های موجود در بازار به شمار می آیند. توری ها مرغی با چشمه‌های 1 و 3/4 اینچ معمولا به صورت

.

شش ضلعی توسط دستگاه های صنعتی تولید می شوند که معمولا ضخامت یا قطر مفتول های گالوانیزه

در آنها 20 تا 25 میکرون می باشد.

این مدل توری ها با توجه به نوع مفتول گالوانیزه به

کار رفته به دو صورت سرد ( نوع خارجی) و گرم (نوع ایرانی) و همچنین سنگین و سبک تقسیم بندی و در بازار

.

عرضه می شوند. که در ادامه به توضیح این دو نوع می پردازیم.

.

-تور مرغی گالوانیزه سرد:

.

این مدل توری از مفتول های گالوانیزه سرد برای تولید آن استفاده می شود که معمولا به صورت وارداتی

.

از چین می باشند که در بازار عرضه می شود. این محصول در مقایسه با توری مرغی تولید ایران (توری مرغی گالوانیزه گرم)

کیفیت پایین تری و قیمت مناسب تری دارد البته این به معنی بی کیفیت بودن این نوع مدل توری نمی باشد

زیرا که توری های تولید شده با گالوانیزه سرد تحت شرایط خاصی می توانند تا مدت های طولانی مورد استفاده قرار گیرند.

.

-تور مرغی گالوانیزه گرم:

.

همان طور که بیان شد این محصول جزو محصولات داخلی و تولید ایران می باشد که با توجه به جنس

.

مفتول به کار رفته از نظر کیفیت بهتر از نوع خارجی آن در بازار شناخته می شود.

.

از شاخص ترین ویژگی های این محصول استفاده از مفتول گالوانیزه گرم در تولید آن است که دقیقا

برخلاف نوع خارجی می باشد که تنها از گالوانیزه سرد استفاده می شود.

.

از این رو این شاخص باعث می شود که قیمت بالاتری نسبت به نوع گالوانیزه سرد داشته باشد

زیرا که گالوانیزه گرم باعث جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی می شود بنابراین این نوع توری کیفیت بهتر،

وزن بیشتر به دلیل ضخامت

بیشتر مفتول ها همچنین مقاومت، دوام و طول عمر بالاتری نسبت به گالوانیزه سرد دارا می باشد.

.

برای همین در اکثر مواقع توصیه می شود که در پروژه های طولانی مدت از نوع گالوانیزه گرم استفاده شود

.

و برعکس در پروژه هایی کوتاه مدت که طول عمر و کیفیت مطرح نمی باشد استفاده از گالوانیزه سرد

.

به صرفه تر می باشد. به عنوان مثال در مناطق شمال کشور که بارندگی زیاد است و احتمال زنگ زدگی بیشتر،

.

بهتر است برای نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت از گالوانیزه گرم استفاده شود.

.

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و

متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

5/5

مشاهده مقالات بیشتر..


Facebook


Instagram


Whatsapp

اب بندی نمای ساختمان باطناب

 اب بندی نما ساختمان با طناب بدون داربست


ارزانترین روش برای انجام ضد اب سازی نمای ساختمان با راپل است که با طناب و وسایل کار در ارتفاع

.

 به تمامی نما دسترسی پیدا میکنیم و با تشخیص جاهای مورد نظر از ورود اب جلوگیری میکنیم.

.اب بندی نما

قیمت و چگونگی آب‌بندی نما

.

نما در اصل به قسمت خارجی یک ساختمان گفته میشود و به دلیل تأثیر زیاد نما در تعیین چارچوب

.

اجزای دیگر ساختمان از اهمیت به سزایی برخوردار است.

.

از فواید داشتن نما در ساختمان علاوه بر زیبایی، کاهش منافذ است که مانع ورود باد، باران،

.

حیوانات موذی مثل موش، گرما و سرما میشود. از معایب داشتن نما در ساختمانها کمبود نور و تهویهی


مناسب در ساختمان است.


برای حل این مشکل از روزنه ها از قبیل در و پنجره به‌عنوان قسمتی از نما استفاده میشود.

.

در قرن نوزدهم به‌منظور داشتن تهویه و همچنین نور بیشتر در ساختمان از پنجرههای شیشهای بزرگ‌تر

.

استفاده شد. علاقه به شفافیت در نماسازی معماران را به سمت استفاده از شیشه های سرتاسری سوق داد.

.

باوجوداین همچنان مشکل تهویه، نفوذ هوای سرد یا گرم و همچنین نفوذ آب در ساختمان وجود داشت،

.

این موارد به‌ضرورت آب‌بندی نما اشاره دارد.

.

از مزایای آب‌بندی نما در ساختمان کاهش سوخت به میزان ۲۵% است.

.

نفوذ آب از داخل نما به ساختمان علاوه بر خراب کردن دیوارهای داخلی (به‌عنوان‌مثال اگر از گچ برای نمای دیوارهای

.

داخلی استفاده کرده باشید نفوذ آب به داخل، گچ کاری شما را خراب میکند.) به وسایلی که به دیوار

.

متصل شدهاند هم آسیب میزند. خصوصاً این معضل در نماهای شیشهای و همچنین نماهای


کامپوزیت به‌وفور دیده میشود.

.

مزایای آب‌بندی نما

.اب بندی نما

جلوگیری از نفوذ باران و رطوبت به داخل ساختمان

آب‌بندی نما به‌منظور جلوگیری از ورود سرما یا گرما

.

جلوگیری از شوره‌زدگی نما

جلوگیری از آلودگی نما

ضد آب سازی نما به چه صورت است؟

یکی از راهها برای ضد آبسازی نما استفاده از چسبهای مخصوص است.

راه دیگر استفاده از فناوری نانو هست. ازجمله این فناوریها زایکوسیل هست.

.

از این ماده به‌منظور آب‌بندی نما در ساختمانهای با نمای بتن، سیمان، سنگ، سفال و آجر استفاده میشود.

.

این محصول در آمریکا اختراع‌شده است.

.

درواقع عملکرد زایکوسیل به این صورت است که ابتدا آبی که درون آن حل‌شده است، تبخیر میشود.

سپس با سیلیسی که درون مصالح ساختمانی وجود دارد، واکنش میدهد. عمر این فناوری ۲۰ سال است.

.

روند کار با زایکوسیل:

.

تهیهی زایکوسیل به میزان ۱ کیلو

اضافه کردن ۲۰ لیتر آب به آن به‌آرامی

مخلوط کردن محلول

اسپری کردن محلول روی سطح موردنظر

سپری کردن ۲۴ ساعت زمان به‌منظور خشک شدن محلول

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

5/5

نورپردازی نما با طناب

نورپردازی نما با طناب

نورپردازی نما سبب میشود تا نمای چشمگیری داشته باشیم و نظر مخاطبین را جلب کنیم استفاده از نورپردازی

.

 در ساختمان های بزرگ و مجلل ،ساختمان های اداری،ساختمان های تجاری و مسکونی تاثیر بسزایی در زیبایی آن دارد.

.

در هنگامی که هوا تاریک می‌باشد و نوری نیس مانند روز تا زیبایی نما مشخص گردد بهتر است از نورپردازی

.

 استفاده گردد تا زیبایی نما نمایان گردد به خصوص در تالار ها،هتل ها،مراکز خرید،مراکز تجاری و تفریحی 

که درخشش آن حائز اهمیت است.

.

نورپردازی نما در طراحی ساختمان نفس مهمی دارد زیرا با اجرای نورپردازی ساده

 تربت نماها نیز به نماهای

.

خیره کننده و درخشانی تبدیل میگردد که در افراد حس خوبی را ایجاد میکند.

.

نورپردازی نمای ساختمان با استفاده از طناب بوده و بدون داربست قابل اجراست

.

 و دسترسی به بخش های

 غیر قابل دسترس نما آسان تر و سرعت کار بالا می‌باشد.

گروه کارابین راپل با استفاده از طناب و وسایل ایمنی نورپردازی را در بخش های

.

 مختلف نما به صورت حرفه ای انجام میدهند.

.

اصول مهم در نورپردازی نما

چند اصل مهم وجود دارد که در نورپردازی نما بسیار مهم است که ایتوک به ان اشاره میکند:

.

1_ شناخت رنگ ها و شدت نور…

2_ هماهنگ بودن نورها…

3_ مخفی بودن منبع نور ها…

4_ کم مصرف بودن منبع نوری…

5_ توجه به بزرگنمایی ساختمان…

باید توجه گردد که در نماها چه رنگی زیبایی بیشتری دارد که معمولا سلیقه ای است و یا میزان شدت نور

 در هر بخش چقدر باشد.

برای اینکه نمای ما ظاهر بد نداشته باشد یا نامنظم به نظر نرسد بهتر است که منابع نوری مخفی باشد.

.

استفاده از نورها باید با نوع مصالح ساختمان و ترکیب نمای ساختمان هماهنگی داشته باشد.

.

استفاده از چراغ های که علاوه بر زیبایی مصرف کمتری داشته باشد بسیار مهم است زیرا هزینه کمتری 

.

خواهد داشت مثلاً چراغ های Ledمصرف کمتری نسبت به بقیه دارد.

.

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

4.5/5

شستشوی نمای ساختمان ها

ظاهر ساختمان ها در دنیای امروز

 

شستشوی ساختمان ها

در دنیای امروز همه چیز به ظاهر آن بستگی دارد. از چهره آدم ها و لباس های آنها

 

گرفته تا محل کار یا زندگی آنها.

 

نمای زیبای ساختمان آنقدر اهمیت دارد که افراد هزینه های زیادی را صرف

 

جذابیت نما می‌کنند. سازه های کوچک

 

و بزرگ میسازند تا چشم ها و ذهن های مردم را به خود مشغول کنند.

 

افرادی که دارای ساختمان های کاری هستند

 

پاساژ ها و فروشگاه ها نیز برای جلب مشتری و رونق کسب و کار ابتدا به مسئله

 

زیبایی ظاهر رسیدگی می‌کنند.

 

حتی خانه های مسکونی نیز باید نمایی زیبا و جذاب داشته باشند تا علاوه بر نشان دادن شخصیت افراد خانه،

 

انرژی مثبت و روحیه را به اهل خانه منتقل کند. پس متوجه شدید که ظاهر ساختمان بیشتر از باطن آن اهمیت دارد

 

و این یک مسئله بدیهی و واضح است.

 

. مطمئن باشید آلودگی و کثیفی زیباترین نماهای دنیا را غیرقابل تحمل می‌کند.

 

پس می‌توان گفت اهمیتی ندارد سازه و نمای ساختمان شما تا چه اندازه زیبا باشد تا زمانی کثیف باشد.

 

ساختمان هایی وجود دارند که بنا در آن ها بیش از نقاط دیگر اهمیت دارد مثل ساختمان های تجاری و تبلیغاتی،

 

پاساژهای بزرگ و هلدینگ ها. این ساختمان ها اگر ظاهری آلوده و کثیف داشته باشند به شغل و بازخوردشان

 

ضربه خواهد خورد.

آلودگی ها، بلای جان ساختمان ها

آلودگی، کثیفی، چرک، لکه، این کلمات اعصاب هرکس را به راحتی خراب می‌کند.

 

همین که بگویند فلان شخص لباس کثیفی دارد یا فلان ساختمان بسیار ظاهر آلوده ای دارد خود به خود

 

موجی از احساس های منفی را به ذهن افراد منتقل خواهد کرد. ساختمان های شهری نیز دردسرهای خودشان را دارند.

 

مطمئن باشید اگر زبان داشتند از این همه آلودگی شکایت می‌کردند. باران های اسیدی، آلودگی ناشی از دودها

 

بهمرور زمان و مسائل دیگر، به عمق جان ساختمان ها می‌نشیند و صورت آنها را غمگین می‌کند.

 

اگر این آلودگی ها مستمر و ماندگار باشند دیگر جدا نخواهند شد و تا همیشه یک ساختمانی با ظاهر

 

دلخراش خواهید داشت.

 

پرندگان به خصوص کبوترها را می‌توان یکی از عوامل اصلی کثیفی ها دانست. فضولات این حیوانات به راحتی

 

می‌تواند یک بنای چند میلیاردی را از چشم بیندازد.

 

حال چاره چیست؟ چگونه از شر این عوامل اعصاب خراب کن خلاص شویم؟

 

نماشویی را برای همین روزها گذاشته اند. نماشویی می‌تواند جان تازه ای به پیکر ساختمان شما بدهد.

 

از شما میپرسیم، آیا علاقه ندارید مکانی را که هر روز مشاهده می‌کنید، ظاهری زیبا و تمیز داشته باشد؟

 

قطعا جواب شما بله است. متخصصین شستشوی نما تمام این احساس مثبت را به شما هدیه خواهند کرد.

 

 

 

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

 

ارتفاع کاران ایتوک

4.3/5

پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب در تهران

 

پیچ کردن نما ، رنگ آمیزی نما

، شستشوی نما ، کار در ارتفاع بدون داربست و نورپردازی نما جز

فعالیت های ایتوک کمپانی می باشد. قیمت پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان کاملا توافقی بوده .

پیچ و رولپلاک

بسته به نوع جنس سنگ نما ،ابعاد سنگ و چگونگی فرآوری سنگ نما ،نوع کارگزاری سنگ .

 

همچنین روش اجرای رولپلاک نما ساختمان و مهترین مسئله جنس دیوار که سنگ بر روی آن قرار گرفته.

 

نوع مصالح مصرفی متفاوت می باشد و هر کدام از این موارد اشاره شده کاملا در نرخ و قیمت کار در ارتفاع متفاوت می باشد.

 

پیچ رولپلاک نما با طناب در تهران

امروزه محکم کاری نما یک ساختمان در تمام دنیا امری ضرروی و غیر قابل دوری کردن است

 

که ممکن است درمراحل همان ابتدایی نصب نمای ساختمان نوساز انجام شود.

 

و یا می توان ازآن در ترمیم سنگ نمای ساختمان شکسته و یا افتاده برای بهتر و زیباترشدن نما استفاده کرد.

 

محکم کاری نما

موثرترین روشی است که سنگ نما ، سرامیک نما و دیگر نماهای دیگر را می توان محکم و ثابت کرد.

 

در بیشتر نمای ساختمان ها در ایران از نمای سنگی استفاده میشود.

 

که البته سنگ گران تر از دیگر نما ها هست پس باید مراقبت بیشتری نسبت به نمای سنگ انجام داد .

 

یکی از اصلی ترین کاربردهای این چسب ها در زمانهایی است که به دلایلی امکان پیچ و رولپلاک سنگ ( اسکوپ )وجود ندارد

 

استفاده از چسب های اپوکسی و پلی یورتان مگامکث (اولین و تنها چسب های فوق قوی و ضد زلزله در دنیا)بسیار مناسب

پیچ و رولپلاک

و کارآمد جهت تثبیت کردن سنگ های حجمی و سنگین به فلز ،بتن و سنگ و همچنین مناسب جهت بولتهای صفحه ستون

 

با ضمانت مادام العمر دارای استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ،۱۴۰۰۱ میباشد. این محصول دو جزئی و بر پایه اپوکسی و

 

 پلی یورتان می باشد و بسیار مقاوم و قوی و محکم است که در تمامی شرایط آب و هوایی (سرد و گرم)به کار می رود و

 

 برای چسباندن و اتصال انواع سنگ ،بتن ،آهن و … در تمام فصول مناسب می باشد . استفاده از پیچ رولپلاک نما ساختمان با

 

 طناب به ایمنی نمای ساختمان ها کمک می کند این ماده بصورت خمیری شکل و رقیقاست و برای پرکردن منافذ و شیارهایی

 

.

 بتنی به کار میرود . همچنین جهت اصلاح و تعمیرات بتن های قدیمی و سنگ های حجیم و سنگین که امکان

 

پیچ و رولپلاک آنها وجود ندارد و اتصال فلز به بتن در صنعت ساختمان به کار می رود.

 

 .

این محصول دو جزئی به نسبت مساوی مخلوط و حداقل در ۲۰% سطح استفاده می شود . حداقل دمای گیرایی ۲۵ درجه سانتیگراد

 

 و زمان کار ۸ دقیقه می باشد و زمانتثبیت نهایی۷۲ ساعت می باشد .

 

.

همچنین بازدید جهت اعلام قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان رایگان بوده و کلیه خدمات (پیچ و رولپلاک نما ) ارائه شده

توسط ارتفاع کاران ایتوک  ، دارای ضمانتنامه می باشد .

 

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

ایتوک کمپانی

5/5

رنگ امیزی نما

 

رنگ امیزی نما

 رنگ امیزی نما

ارتفاع کاران ایتوک رائه دهنده خدمات رنگ آمیزی نما در ارتفاع بدون نیاز به داربست (با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب  ROPE ACCESS)

 در تهران و کیش 

 
یکی از مشکلات ساختمان ها و برجها پوسته شدن وترک خوردن رنگ نمای ساختمان میباشد.
 

ارتفاع کاران ایتوک آماده است تادرخصوص رنگ آمیزی نما ونقاشی نمای ساختمان به شما مشتری عزیز کمک کند.رنگ آمیزی نما

 
 
شستشو کامل سطوح بوسیله واتر جت جهت پیشگیری از پوسته شدن رنگ و بالا بردن کیفیت رنگ آمیزی نما.
 
درزگیری و مرمت و ترک گیری سطوح

 
 
رنگ کاری نماهای صنعتی

 

یکی از متداولترین روش ها جهت حفاظت مخازن ،خطوط لوله ،دیواره کشتی ها و سکو ها و دکل های نفتی و… سازه های فلزی ,

 

 

داشتن یک سطح پاک و عاری از هر نوع لک و چربی و رسوب جهت اجرای پوشش رنگ الزامی میباشد

 

 
جهت بستر سازی و تمیز کردن سطوح مربوطه از سندبلاست یا واتر سند بلاست یا واتر جت جهت دستیابی

 
زدودن و پاک سازی جرم های خارجی و آلودگی و زنگ زدایی و در نهایت رسیدن به سطح مربوطه (فلز ،بتن،و …).

 
ایجاد زبری مناسب در سطوح (فلز،بتن و …)در راستای چسبندگی بهتر پوشش به سطح مربوطه (فلز یا بتن و…).
 
 
 

سند بلاست توسط ذرات مختلف همچون ماسه سیلیس، پودر اکسید آلومینیوم، مس باره و … صورت می پذیرد.

 

که هر کدام از موارد سطح مخصوص به خود را از حیث رنگ و درجه صافی ارائه می نماید.

 

پاک کننده های شیمیایی

 

مواد پاک کننده شیمیایی برای از بین بردن چرک و آلودگی های مانند رنگ، لکه های فلزی، پوششها و اندودها و دیوارنوشته ها

 
مواد پاک کننده های پایه اسید (اسیدی) بر آجر فاقد لعاب، سفال، سنگهای قالبی، بتون، گرانیت و اغلب ماسه سنگها اثر گذارند.
 
تمیز کاری سطوح
 
پاک کننده های قلیایی بر سنگ آهک ، سنگ مرمر ، گرانیت پرداخت شده. ماسه سنگهای آهکی (گچی) و بطور

به اسید، کارگر هستند.
 
 
اما لازم است تا مواد پاک کننده قلیایی، در ابتدا بمنظور خنثی شدن، شستشوی اسیدی شوند.
 

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

 
 
 
5/5

راپل چیست و خدمات ان

راپل چیست

معنا و مفهوم راپل


این واژه در اصل به معنی بازیابی میباشد ،همه کوه نوردان، غار نوردان و حتی کسانی که در ارتفاعات زیاد کار میکنند با این کلمه

 

آشنا میباشند و باید از آن استفاده کنند که جان افراد را نیز نجات دهند. همچنین باید اضافه کرد که از راپل در خدمات نما نیز استفاده میکنند.

 

راپل مجموعهای از طنابها هست که بهوسیله آن میتوان در ارتفاع معلق ماند.

 

کاربرد راپل

 

از راپل در تفریح ،کوهنوردی و غار نوردی امداد رسانی ،نجات استفاده میشود . روشهایی نیز برای کسب درآمد از راپل

 

وجود دارد که یکی از این موارد کاردر ارتفاع میباشد چند مورداز خدمات را معرفی میکنیم :شستسو نما ،پیچ و رولپلاک نما،

 

نصب سنگ ،.رنگ امیزی نما و… استفاده از این روش در پیچ و رولپلاک نما نیازمند آموزش و تخصص هست و هر

 

کدام از اینها درآمد مناسب و بسیار زیادی برای کسی که این کار را انجام میدهد دارد.

 

همچنین شما اگر قصد انجام پیچ و رولپلاک نما را دارید باید در این کار آموزشهای لازمه را ببینید تا در حین انجام کار دچار حادثه نگردید ،

 

البته در این مورد شما باید از قبل آموزشهای لازمه در رابطه با راپل را دیده باشید و از معلق بودن در فضا و هوا وحشت نداشته باشید؛

 

اما مانند هر کار دیگری در این کار فراهم آوردن تجهیزات ابتدایی نیازمند هزینه میباشد

 

1- مزایای راپل :

2- هزینه پایین

3- ایمنی بالا

4- سرعت کار بالا

5- تجهیز سریع و اسان دسترسی عالی

 

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

 
 

بهترین روش ایمن کردن نما ساختمان

ایمن سازی نما

هر چقدر هم نما به خوبی برآورد شود، مصالح مناسب انتخاب شوند، به خوبی استفاده شوند، از سنگ و یا نمای سبک تر و یا آهکی استفاده شود

 باز هم نمی توان این اطمینان را داشت که بر اثر تعمیرات، لرزش، باد و باران ، سرما و گرما، آلودگی های اسیدی و شیمیایی و … نما

 مقاومت خود را از دست ندهد.

 

حتی استفاده از تکنیک های جدید مانند استفاده از چسب های مخصوص هم نمی

 تواند این اطمینان را ایجاد کند زیرا لرزش و ضربه و آلودگی

 

 حتی روی چسب و یا ملات زیر چسب هم اثر مستقیم می تواند داشته باشد و چسب زمانی می تواند موثر واقع شود که به همراه

 پیچ و رولپلاک انجام شود.

 

بهترین روش ایمن کردن نما

 

در کل دنیا پیچ و رولپلاک به عنوان موثرترین و بهترین راه برای ایمنی نمای ساختمان تشخیص داده شده و حتی در قوانین 

 

ساختمان سازی پیشرفته ترین کشورهای دنیا استفاده از پیچ و رولپلاک برای اغلب نماها ضروری اعلام شده است.

 

تفاوتی ندارد نوع نما از چه جنسی باشد. نما در هر شرایط بخصوص در ساختمان های بلند و آسمان خراش ها تهدید محسوب می شوند.

 

پیچ و رولپلاک نما قبل از سقوط سنگ

 

سقوط حتی یک تکه کوچک نما می تواند جان یک نفر را به راحتی بگیرد و این بار شما هستید که بدون توجه به قوانین ساخت و ساز

 

 باید پاسخگوی جان او باشید و خون بهای او را پرداخت کنید.

 

با استفاده از پیچ و رولپلاک و با در نظر گرفتن نوع نما به راحتی می توانید نمای ساختمان خود را ایمن کنید.

 

پیچ و رولپلاک بخصوص اگر بصورت مهندسی و دقیق انجام شوند تحت تاثیر هیچ نوع شرایط آب و هوایی نخواهند بود، 

بسیار استوار و مقاوم خواهند بود و به شدت ایمنی نما را تضمین می کنند.

 

حتی قوی ترین لرزش ها، بیشترین تجمع آلودگی، باد های شدید، باران های رگباری، وقوع طوفان، گرما و سرمای شدید

 

 و هیچ یک از عوامل طبیعی و غیر طبیعی نمی تواند باعث شود که تمامی پیچ و رولپلاک ها هم زمان از جای خود کنده شوند

 

 و حتی در صورت نیاز به تعمیر نمای ساختمان هم باید این پیچ ها باز شوند تا نما را بتوانید تعمیر کنید.

 

بهترین روش پیچ و رولپلاک نما استفاده از خدمات راپل است.

 

پیچ و رولپلاک مخصوص ایمنی ساختمان

 

موضوع دیگر اینکه هر نما نیازمند پیچ و رولپلاک مخصوص به خود می باشد. در شهرهای کرج و تهران که اغلب از سنگ و یا آجر

 

 برای نما استفاده می شود پیشنهاد ما استفاده از پیچ های گالوانیزه متناسب با نوع نما و رولپلاک مخصوص می باشد.

 

*در نظر داشته باشید که هر چه سنگ های به کار رفته در ساختمان حجم و ابعاد بزرگتری داشته باشند پیچ و رولپلاک

 مورد نیاز باید قوی تر و مقاوم تر انتخاب شود.

 

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

خدمات نماشویی

نماشویی

شستشوی نما یا به اصطلاح نماشویی به مجموعه اقدامات برای از بین بردن جرم و لایه برداری از روی نما گقنه میشود.

برای از بین بردن اثرات ناشی از باران های اسیدی و طوفان گرد و غبار و به علت افزایش طول عمر نما، شستشوی نمای ساختمان

 پیشنهاد می شود. حتی گاهی بعد از اتمام ساختمان و ساخت نما چهره ساختمان به علت وجود لکه های ناشی از سیمان و ملات زیبا به نظر نمیرسد،

که خدمات نماشویی در این مرحله باید صورت بگیرد. شستشوی نما یک کار کاملا تخصصی میباشد. به متخصص در امور مربوط به شستن نما نماشور گفته میشود. تکنسین باید به نحوه شستشوی نما و مواد شستشوی مورد نیاز برای نماهای متفاوت آگاه باشد.

شستشوی نمای آجری

نمای آجری بر خلاف نمای شیشه و کامپوزیت شفافیت ندارد. متاسفانه نمای آجری مقاومت کمتری نیز در مقابل گرما و سرما دارد و بر اثر

 

رخنه مواد اسیدی در آنها خیلی زود دچار ترک های ریزی می شوند. شاید این ترک ها به راحتی قابل دیدن نباشند. اما در نمای کلی با نفوذ آلودگی

در آنها نمای ساختمان  تیره به نظر می رسد وباید به شستشوی نمای آجری پرداخت.

 

شستشو نما آجری را میتوان با مواد مختلفی مانند پودر و آب و مواد اسیدی انجام داد. اما آیا از عواقب نماشویی آجر با مواد اسیدی باخبرید؟

 

بهترین راه شستن نمای آجری استفاده از واترجت و سیلیس یا واتر سند بلاست میباشد. که کمترین آسیبی به بافت نما وارد نمی کند و در عین حال

تمام آلودگی ها را از بین می برد.

شستشوی نمای سنگی ساختمان

نماشویی بنای سنگی که معمول ترین نماشویی محسوب میشود، به دو دسته تقسیم میشود. نماشویی سنگ گرانیت یا سنگ براق و صیقلی

  و نماشویی سنگ غیر صیقلی یا تراولین. شستشوی این قبیل سنگ ها توسط دستگاه واترجت (کارواش ۲۰۰ بار)انجام میگیرد. در صورت

وجود لکه های روغنی و جرم زیاد در نمای ساختمان سنگی تراولین ، به وسیله دستگاه واترجت آلودگی ها از بین نخواهد رفت

و باید از روش واتر سند بلاست استفاده نمود.

 

واتر سندبلاست روش سایشی است که در آن آب با شن در دستگاهی فشرده شده اند و توسط دستگاه به نمای خارجی با فشار پاشیده می‌شوند.

 

نماشویی نمای سنگی در واقع با سه روش قابل انجام است. شستن نمای سنگی با آب ، شستن نمای سنگی با مواد شیمیایی و شسنشوی نما

 

سنگی با مواد سایشی. بهترین راه شستشو نمای سنگی ساختمان با استفاده از واتر جت و مواد شیمیایی بسیار ملایم است تا کمترین آسیبی

به نمای سنگی وارد نشود.

نماشویی شیشه ای

 

نماشویی شیشه ای در ساختمانهایی که از نمای یک دست شیشه ای برخوردارند، انجام می شود. نماشویی ساختمان شیشه ای معمولا به وسیله آب و تی صورت میگیرد.

 

مجموعه ایتوک سال هاست  برای رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود برای مشتریان عزیز از بهترین کادر و متخصصین برای کارهای خود استفاده میکند.

 
 

♥مجری تخصصی ترین امور مربوط به زیبایی نمای ساختمان